Filtruoti
Kategorijos
MULTI-GYN biologiškai aktyvūs kompresai, 12 vnt.
10,99 €

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

MULTI-GYN biologiškai aktyvūs kompresai, 12 vnt.

10,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

Multi-Gyn Compresses N12 vartojimas

Atidarykite pakuotę, išskleiskite kompresą ir uždėkite jį impregnuota puse ant pažeistos vietos. Laikykite kompresą tiek, kiek norite, tačiau ne trumpiau kaip 10 minučių. Norėdami užtikrinti, kad kompresas išliks savo vietoje, mūvėkite aptemptas apatines kelnaites. Kartokite gydymo procedūrą mažiausiai du kartus per dieną tol, kol problemos nebeliks. „Multi-Gyn“ kompresų nerekomenduojama naudoti ilgiau nei 30 dienų per vieną gydymo kursą. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Multi-Gyn kompresai

Multi-Gyn kompresai skirti palengvinti nemalonius pojūčius tarpvietės ir išangės srityse. Jie gali būti naudojami įplyšimams, įtrūkimams ar hemorojui gydyti. Idealiai tinka nėštumo metu ar po gimdymo.

Multi-Gyn kompresų nauda

 • Tiesiogiai malšina nemalonius pojūčius išorinių lytinių organų srityje.
 • Pasižymi stipriu raminamuoju poveikiu esant audinių pažeidimams, niežuliui ar sudirgimui.
 • Sumažina patinimą ir saugo nuo infekcijų.
 • Skatina natūralų pažeistų audinių gijimo procesą.
 • Naudojamas išskirtinio švelnaus, apsauginio kompreso pavidalu.

Indikacijos: naudoti išorinių lytinių organų priežiūrai: vulvos ir lytinių lūpų, makšties ir išangės srityje.

 • Tiesiogiai malšina tokius nemalonius pojūčius, kaip padidėjęs jautrumas, patinimas ir niežulys.
 • Veiksmingai gydo išorinius išangės įplyšimus ir hemorojų.
 • Skatina natūralų gijimo procesą ir apsaugo nuo su gimdymu susijusių audinio pažeidimų (plyšimų, įkirpimų, pertempto audinio) infekcijų.
 • Gydo sudirginimą, kurį sukelia trintis (drabužiai, sportas ir pan.), higieninės servetėlės, alerginės reakcijos, lytiniai santykiai ir prausimas muilu.
 • Idealiai tinka naudoti nėštumo metu ir po gimdymo.

„Multi-Gyn“ kompresai sukurti taip, kad itin veiksmingai malšintų minėtuosius nemalonius pojūčius išorinių lytinių organų srityje: lytinėse lūpose, vulvoje (makšties angoje) ir išangėje. Kiekvienas kompresas impregnuotas biologiškai aktyviu geliu. Šio natūralaus gelio pagrindą sudaro patentuotas 2QR kompleksas, kuris stabdo bakterijų vystymąsi ir saugo nuo infekcijos. Išorinė kompreso pusė padengta plonu plastiko sluoksniu.
Tai sukuria optimalias natūralaus gijimo sąlygas. Gelis nepalieka dėmių ant apatinių kelnaičių. Kompresas dedamas lytinių organų (makšties ir išangės) srityje, kurioje jis suformuoja apsauginę pagalvėlę. „Multi-Gyn“ kompresai idealiai tinka apsaugoti ir gydyti tokias nedideles audinio pažeidimo problemas, kaip sudirginimas, bėrimas, pertemptas audinys, nedidelės žaizdelės, įplyšimai ir hemorojus. Tai labai veiksmingas, saugus naudoti ir natūralus gaminys, todėl jis ypač tinka norint numalšinti nemalonius pojūčius laukiantis ar po gimdymo. „Multi-Gyn“ yra įregistruotas II klasės medicinos preparatas.

Multi-Gyn kompresų naudojimas

Atidarykite pakuotę, išskleiskite kompresą ir uždėkite jį impregnuota puse ant pažeistos vietos. Laikykite kompresą tiek, kiek norite, tačiau ne trumpiau kaip 10 minučių. Norėdami užtikrinti, kad kompresas išliks savo vietoje, mūvėkite aptemptas apatines kelnaites. Kartokite gydymo procedūrą mažiausiai du kartus per dieną tol, kol problemos nebeliks. „Multi-Gyn“ kompresų nerekomenduojama naudoti ilgiau nei 30 dienų per vieną gydymo kursą.

„Multi-Gyn“ kompresus galite naudoti pagal poreikį, kaskart susidūrus ar norint apsisaugoti nuo nemalonių pojūčių išorinių lytinių organų srityje: niežulio, padidėjusio jautrumo, sudirginimo ar patinimo. „Multi-Gyn“ kompresai idealiai tinka norint apsisaugoti nuo infekcijos ar paskatinti natūralų nedidelių audinio pažeidimų gijimo procesą.

 

Multi-Gyn kompresų sudėtis

 • Glicerinas;
 • Ksantano guma;
 • Galaktoarabinono poliglukorono rūgšties polimeras;
 • Lauretas-9;
 • Pieno rūgštis;
 • Aldioksa;
 • Kaprililo glikolis.

Veikliosios medžiagos: 2QR* kompleksas, glicerinas, ksantano guma, aldioksas.
*patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.

Biologiškai aktyvaus gelio pagrindą sudaro patentuotas 2QR kompleksas. Ši natūrali medžiaga gaunama iš medicininių augalų ir susideda iš polisacharidų. Ji pasižymi unikalia savybe: blokuoja kenksmingų bakterijų prisitvirtinimą ir šitaip veiksmingai jas neutralizuoja.
Natūralus blokavimo poveikis yra visiškai saugus ir nekenksmingas, nes jo pagrindą sudaro ne toksiškos medžiagos ar stiprūs chemikalai, todėl kompresai neturi jokio neigiamo šalutinio poveikio. Be šio esminio kenksmingų mikrobų blokavimo poveikio, „Multi-Gyn“ kompresai skatina natūralų audinio atsistatymą ir optimizuoja gleivinės būklę. Šį poveikį sukuria specialiai laminuotas ir skysčio nesugeriantis kompresas, kuris sukuria idealias sąlygas natūraliam gijimo procesui.

Atkreipkite dėmesį!
Nėra jokių žinomų „Multi-Gyn“ kompresų kontraindikacijų, todėl juos galima saugiai naudoti kartu su kitais vaistais. Jeigu nusiskundimai išlieka arba kartojasi, rekomenduojame kreiptis į gydytoją.
Alergijos „Multi-Gyn“ kompresams pasitaiko labai retai. Jeigu esate alergiška augalinėms medžiagoms, prašome išbandyti „Multi-Gyn“ kompresus ant vidinės rankos pusės. Jeigu oda toje vietoje parausta ar ją ima niežėti, tikėtina, kad esate alergiška produkto sudedamosioms dalims. Tokiu atveju rekomenduojame „Multi-Gyn“ kompresų nenaudoti.

Multi-Gyn kompresų šalutinis poveikis

Padidėjęs jautrumas (alergija) „Multi-Gyn“ kompresų sudėtinėms dalims yra labai retas. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Sąveika su vaistais

„Multi-Gyn FloraPlus" neturi sąveikos su vaistais.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

„Multi-Gyn“ kompresus saugu naudoti nėštumo metu ir žindant.

Multi-Gyn kompresų gmintojas

BioClin B.V.

EM2228
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
 • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
 • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
 • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
 • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)