Nėštumas

Nėštumas – vienas stebuklingiausių laikotarpių moters gyvenime, atnešantis svarbių ir prasmingų pasikeitimų. Šiuo laikotarpiu moteris ir jaučiasi, ir atrodo ypatingai. Širdyje kirba meilė, džiaugsmas ir jaudulys, o veide atsispindi nepaaiškinamas žavesys. Tad laukti naujos gyvybės išties nepaprasta patirtis, tačiau, kad ši patirtis tikrai teiktų tik geriausias emocijas labai svarbu visą nėštumo laikotarpį tinkamai savimi rūpintis ir prižiūrėti. Juk tikrų tikriausia tiesa yra ta, kad jei savijauta bus puiki, mažylis taip pat jausis gerai, tiesa?

O prie to, kad jūsų nėštumas būtų sklandus ir džiaugsmingas yra pasirengusi prisidėti Emama.lt. Parengėme savo asortimentą atsižvelgdami į svarbiausius būsimų mamyčių poreikius, atrinkome reikalingiausias ir tikrai praversiančias prekes tam, kad kiekvienas nėštumas būtų ypatingas. Tad mūsų nėščiosioms skirtame asortimente jūsų laukia: drabužiai nėščiosioms, apatinis trikotažas nėštukėms, diržai ir korsetai, maitinimo ir nėščiosios pagalvės, pėdkelnės nėščiosioms, kosmetika mamos higienai, pilvo juostos, priemonės sportui bei knygos apie nėštumą ir naujagimį. 

Esame tikri, kad jūsų nėštumas bus kur kas lengvesnis bei paprastesnis jei viską, ko reikia įsigysite pas mus. Kodėl tuo esame taip įsitikinę? Todėl, kad viską, kas jums reikalinga įsigysite vienoje vietoje, nepatirsite papildomo streso ir galėsite susitelkti tik į gražiausias savo kūdikio laukimo akimirkas. Be to, mūsų asortimente – tik kokybiškos prekės. Puikiai žinome ir suprantame, kad nėštumas yra tas laikotarpis, kai yra labai svarbu, kad būsimos mamytės naudotų tik kokybiškas prekes. Todėl galite būti tikros, kad viską, ką rasite Emama.lt – su aukščiausios kokybės ženklu. Drabužiai nėščiosioms ir apatinis trikotažas pagaminti tik iš švelnių, kokybiškų medžiagų ir suteikia maksimalų komfortą. Kosmetika mamos higienai yra pritaikyta net ir jautriausių nėščiųjų poreikiams. O diržai, korsetai ir pilvo juostos – įvertinti tik geriausiais atsiliepimais. 

Taip pat labai svarbu pažymėti, kad jūsų nėštumas, pasirinkus Emama.lt, bus ne tik kokybiškas, bet ir itin ramus. Juk išties ramu žinoti, kad turi viską, ko reikia šiam stebuklingam laikotarpiui, ar ne? O ši ramuma užtikrins ir teigiamas mintis bei emocijos, tad visos baimės, kurias dažnai sukelia nėštumas, išnyks lyg dūmas. Tad nedelskite ir pasirūpinkite, kad jūsų nėštumas būtų sklandus, ramus, kokybiškas ir džiugus išsirinkusios viską, ko reikia šiam nepaprastam gyvenimo tarpsniui iš Emama.lt. Laukime didžiausio stebuklo kartu!

nestumas

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)