Meniu

Apie mus

Emama.lt - Tai prekių skirtų būsimai ir maitinančiai mamai elektroninė parduotuvė. Čia itin žemomis kainomis tikrai rasite sau tinkama prekę iš siūlomo asortimento: drabužiai nėščiosioms, kelnės nėščiosioms, viršutiniai drabužiai nėščiosioms, palaidinės, tunikos, sarafanai, apatinis trikotažas, kelnaitės nėščiosioms ir po gimdymo, liemenėlės nėščiosioms ir maitinančioms, pėdkelnės nėščiosioms, diržai nėščiosioms ir po gimdymo, kosmetika nėščiosioms ir mitinančioms, bei vaikams, pagalvės  maitinimui, įvairūs kūdikio priežiūros reikmenys, buteliukai, žindukai, puodeliai, indeliai, čiulptukai, kramtukai ,skiautės-čiulptukai, pientraukiai, sterilizatoriai, šildikliai, termopakuotės, medicinos preparatai, vystyklai, rankšluosčiai, slingai, nešyklės, žaislai vaikams, higienos priemonės, įklotai, vatos, marlės gaminiai  bei įvairios dovanų idėjos.

Dėka savo ištikimiausių pirkėjų mes galime pasiūlyti tokį platų, prekių skirtų busimoms mamoms, asortimentą vienoje vietoje. Sau galite rinktis iš firmų  prekinių ženklų kaip Sawana, Emma-Jane, Tonus Elast, Lauma Medical, Optio, RelaxSan, Orliman, Cizeta,  Avent, Canpol babies, Azas, Bella, Clevamama, Marilyn, Fiore, TopSy, Frezyder, Weleda, Minimonkey, Sigvaris, Zappy ir daug kitų.

emama.lt savo veiklą pradėjo 2009 metais, čia dirba komanda, kuri pasiruošusi padėti kiekvienai būsimai mamai Lietuvoje ir palengvinti ir taip sunkų etapą, ypač toliau nuo didžiųjų miestų gyvenančioms ir neturinčioms galimybės kiekvieną kartą važinėti dešimtis ar net šimtus kilometrų iki specializuotų parduotuvių.

Jeigu turite pasiūlymų, idėjų ar pastabų būtinai parašykite info@emama.lt arba per mūsų sistemą, skyrelyje Kontaktai.