Merino vilna

eMama.lt jums siūlo aukščiausios kokybės merino vilnos gaminius. Mūsų prekių kataloge rasite gausų merino vilnos rūbų pasirinkimą – nuo merino vilnos apatinių ir trikotažo iki merino vilnos kepurių, termo rūbų vyrams ir vaikams.

Dėl savo ypatingų savybių, merino avių vilnos audinys yra dažnai vadinamas antrąja oda ir yra nepralenkiamas varžovas tarp apatinio trikotažo gaminių, rūbų kūdikiams, apatinių rūbų vaikams ir termo rūbų suaugusiems. Merinoso avių vilna pasižymi tuo, jog lengviau nei kiti audiniai išgarina kūno drėgmę, neleidžia perkaisti ir puikiai išlaiko reikalingą kūno temperatūrą net šalčiausiomis sąlygomis. Todėl pasirinkdami termo rūbus pagamintus iš merino vilnos visais metų laikais jausitės patogiai.

Mūsų komanda rūpinasi, jog kiekvienas prigludęs prie purių merino vilnos klodų atrastų tai, ko linkėtų savo artimiesiems. Todėl mūsų siūlomi merino vilnos gaminiai taps šiltu ir draugišku, švelniu ir maloniu prisilietimu prie jūsų odos.

eMama.lt rūpinasi ir jūsų namų šiluma – merino vilnos pledai ir apklotai suteiks išskirtinio jaukumo ir švelnumo leidžiant vakarus su šeima.

Merino vilnos audinys yra nepamainoma jaunų šeimų garderobo dalis. Merino vilną greit pamėgsta vaikai ir ji lengvai deri su kasdieniniais rūbais.

Merino vilna akimirksniu taps jūsų kūdikio nuolankiausiu sergėtoju. Lengvai prisitaikantis merino vilnos audinys leis kūdikiui jaustis patogiai ir gaiviai. Merino vilna yra nealergizuojantis audinys, todėl jums nereikės nerimauti dėl nepageidaujamų bėrimų.

eMama.lt jūsų kūdikiui siūlo platų prekių asortimentą – nuo minkštų apklotų iki merino vilnos kepurių, šalikų, kombinezonų, kelnių, specialiai jūsų kūdikiui sukurtų merino vilnos siaustinukų, smėlinukų, marškinėlių, pirštinių ar net batukų!

vilna

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)