Žindymas

Žindymas – vienas ypatingiausių laikotarpių tiek mamos, tiek vaiko gyvenime. Tad galima drąsiai teigti, kad žindymas yra neįkainojama patirtis, kuri sukuria stebuklingą ryšį tarp mamos ir kūdikio. Žinoma tam, kad šis ryšys išties būtų stebuklingas, o žindymas – lengvas, paprastas ir patogus, reikia tinkamai pasiruošti. Todėl labai svarbu įsidėmėti, kad žindymas susideda ir psichologinio, ir iš praktinio pasiruošimo. Psichologinis pasiruošimas – teigiamos mamos mintys, tikėjimas, kad žindymas bus sklandus, o motinos pieno kūdikiui užteks tiek kiek reikės ir tiek kiek mažylis/ė norės. Kalbant apie praktinį pasiruošimą, tai yra visi reikalingi daiktai kūdikio žindymui. Ir čia į pagalbą skuba Emama.lt, kur rasite viską, ko reikia, kad žindymas būtų kuo lengvesnis, malonesnis, paprastesnis ir patogesnis. Tad galite nesijaudinti, sutelkti visas mintis į savo kūną ir kūdikio poreikius, o visa kuo kitu pasirūpinsime mes. 

Ką rasite mūsų asortimente? Be kokių daiktų sklandus ir komfortiškas žindymas neįsivaizduojamas? Netrukus viską sužinosite. Mūsų elektroninės parduotuvės lentynose: liemenėlės maitinančioms, naktiniai maitinančioms, pižamos maitinančioms, chalatai maitinančioms, marškinėliai maitinančioms, įklotai į liemenėlę, antspeniai bei priemonės spenelių priežiūrai. Kalbant apie mūsų asortimentą, vienas dažniausiai girdimų klausimų: ar mamai reikalingi visi šie daiktai, kad žindymas būtų procesas, kuris teiktų tik geriausias emocijas? Galime patikinti, kad visi pas mus esantys daiktai, skirti žindymui, atrinkti itin kruopščiai, atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas ir, žinoma, mamų poreikius. Todėl čia nerasite nieko, kas būtų nenaudinga ar nereikalinga. Anaiptol, įsigijusios pas mus žindymui reikalingus daiktus jūs pajusite tikrąjį žindymo džiaugsmą – maitinsite kūdikį paprastai, lengvai ir nesusidursite su papildomomis problemomis. 

Taip pat reikėtų pažymėti kokybę. Ne paslaptis, kad žindančios moters kūnas yra kaip niekada jautrus, todėl žindymas ir aukščiausios kokybės prekės yra neatsiejami. Tai žindomi, žindančioms mamos siūlome įsigyti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas liemenėles, naktinius marškinius, marškinėlius bei chalatus. Visos šios medžiagos yra švelnios, maloniai glunda prie kūno, nedirgina ir neerzina odos. Taip pat mūsų asortimente – ir aukščiausios kokybės priemonės, kurios malšina žindymo metu dažnai atsirandantį spenelių skausmą ar kitus nemalonius pojūčius. 

Tad nedvejokite, apsipirkite Emama.lt ir patirkite, ką reiškia lengvas, sklandus, paprastas ir patogus žindymas. O svarbiausia, susikurkite ypatingą ryšį su savo mažyliu/e, kurio nesugriaus jokie nesklandumai, nes žindymas su Emama.lt bus brangi ir džiaugsminga patirtis. 

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)