Meniu

Grąžinimas

Lengvi žingsniai, kaip GRĄŽINTI prekes!

Bijote, kad netiks ar nepatiks?  Pirkite drąsiai! Prekes galite grąžinti per 14 dienų be jokios priežasties NEMOKAMAI!

Grąžinimo formą užpildykite šioje nuorodoje: eMama.lt grąžinimas

SVARBU! Prekes būtina grąžinti įpakuojant į išorine dėžutę, kad transportuojant nenukentėtų originalios prekių pakuotės! Pinigai nebus grąžinami, jeigu prekė ar jos pakuotė bus pažeista ar sugadinta, tokiu atveju mes prekę grąžinsime pirkėjui. 

KEITIMAS - norint prekes pakeisti, prašome parašyti mums laišką el.paštu: info@emama.lt, nurodyti užsakymo numeris ir prekes (jų nuorodas), kurias pageidaujate pakeisti.

Dėl ypatingo prekės supakavimo ir negrįžtamo prekės savybių pasikeitimo matavimosi metu, PĖDKELNIŲ  ir KOJINIŲ grąžinti ir  keisti negalima!!

Veido kaukių grąžinti negalima pagal LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis prekėms, kurių grąžinti negalima  (pvz., negalima grąžinti prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių).

      Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 7 dienas, nuo tos dienos, kai grąžinama prekė pasiekia eMama.lt biurą, pinigai už pristatymo mokestį nėra grąžinami.

      Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu ar siuntos atsiėmimo metu, pinigai yra grąžinami į grąžinimo formoje nurodytą sąskaitą. Jei buvo atsiskaityta per PayPal, pinigai grąžinami į tą pačią sąskaitą PayPal sąskaitą.

     

Jeigu mūsų siūlomi grąžinimo būdai Jums netinka, prekes galite grąžinti Jums priimtinu būdų, mūsų adresu:

UAB Getstyle

M.K.Čiurlionio g.16

Šiauliai 76228

Jei turite klausimų dėl prekių grąžinimo ar formos pildymo, susisiekite su Emama.lt komanda el. paštu info@emama.lt