Gimdymas

Gimdymas – vienas laukiamiausių, tačiau taip pat ir vienas daugiausiai baimių bei nerimo keliančių įvykių. Juk tikra tiesa yra ta, kad kuomet artėja gimdymas dažna moteris sunerimsta: ar gimdymas bus lengvas? Ar labai skaudės? Kaip pasiruošti, kad gimdymas vyktų, kuo sklandžiau bei paprasčiau? Ir tai tik keletas klausimų, neraminančių būsimas mamytes artėjant šiai didingai dienai. Vis dėlto šitaip jaudintis yra visiškai normalu, nes gimdymas – tikrai neeilinis įvykis. Tačiau reikia nepamiršti ir to, kad ramesnės, labiau atsipalaidavusios mamytės lengviau susitvarko su gimdymo iššūkiais. Tad, kad gimdymo dieną jaustumėtės kaip galima ramiau ir kuo mažiau stresuotumėte jums yra pasirengusi padėti Emama.lt. Kaip padėsime? Pasiūlysime įsigyti visus reikalingus daiktus gimdymui ir po gimdymo pas mus. Taip jums neteks jaudintis, kad kažko neturėsite ar pritrūksite, taigi visą dėmesį galėsite sutelkti į kūdikio gimimą. 

Pirmiausia svarbu žinoti, kad gimdymui reikalingus daiktus reikia susipirkti ir susidėti iš anksto. Taip jau yra, kad būsima mamytė niekada tiksliai nežino, kada įvyks gimdymas, todėl geriau jam būti pasiruošus anksčiau. Be to, anksčiau susidėjusios gimdyvės krepšelį jūs būsite tikros, kad nieko nepamiršote ir turite viską, ko jums gali prireikti. O tam, kad jūsų gimdyvės krepšelis būtų naudingas ir kokybiškas jums prireiks Emama.lt pagalbos. Pas mus rasite viską, kad jūsų gimdymas būtų sklandus, o pogimdyminis laikotarpis – ramus. Mūsų asortimente: kelnaitės po gimdymo, diržai po gimdymo, korsetai po gimdymo, vienkartinės kelnaitės po gimdymo, įklotai po gimdymo, rinkinys po gimdymo, vienkartiniai paklotai, mamos rankinė ir kt.

Ko jums iš šio asortimento prireiks? Galime užtikrinti, kad gimdymas sunkiai įsivaizduojamas be šių prekių: vienkartinių kelnaičių po gimdymo, įklotų po gimdymo, rinkinio po gimdymo bei vienkartinių paklotų. Visos šios priemonės yra reikalingos tam, kad jūsų gimdymas būtų kuo komfortiškesnis ir, kad jūs jaustumėte kuo geriau. Na, o kelnaitės, diržai ar korsetai po gimdymo yra tai, ką naujai iškeptos mamytės renkasi atsižvelgdamos į savo poreikius. 

Labai svarbu paminėti, kad pas mus atrasite ne tik viską, ko reikia, kad jūsų gimdymas vyktų kuo sklandžiau bei lengviau, bet ir gausite aukščiausią kokybę. Visos čia esančios gimdymui ir po gimdymo skirtos priemonės – nepriekaištingos kokybės, pateisinančios visus būsimų mamyčių poreikius ir suteikiančios saugumo bei patogumo jausmą. Tad drąsiai kraukite savo gimdyvės krepšelį apsipirkdamos Emama.lt, nes čia viskas vienoje vietoje, viskas kokybiška ir sukurta tam, kad jūsų gimdymas ir pogimdyminis laikotarpis būtų ramūs bei lengvi. Susitelkite į savo kūdikio gimimą, atsipalaiduokite ir gimdyvės krepšelio rūpesčius patikėkite mums. Pažadame, nusivilti tikrai neteks!

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)