Rinkinys po gimdymo

Rinkinys po gimdymo – vienas geriausių ir praktiškiausių gimdyvės pasirinkimų. Taip jau yra, kad po gimdymo moteriai prireikia įvairių intymios higienos priemonių – įklotų, paklotų, vienkartinių kelnaičių ir kt. Tad, kad tam pasiruoštumėte jums tikrai bus reikalingas rinkinys po gimdymo. Ir ne bet koks rinkinys po gimdymo, o iš Emama.lt. Kuo pas mus esantis rinkinys po gimdymo toks ypatingas? Tuo, kad čia yra sudėti būtiniausi daiktai reikalingi pirmosiomis dienomis po gimdymo ir visko nei per daug, nei per mažai, tad tobulai subalansuota kiekvienai mamytei. 

Ką rasite rinkinyje po gimdymo? Sauskelnes-kelnaites, skirtingo dydžio ir sugeriamumo įklotus, higieninius paketus, vienkartines kelnaites, tinklines skalbiamas kelnaites ir apsauginius paklotus. Labai svarbu pažymėti, kad visas rinkinys po gimdymo yra sudarytas atsižvelgiant į specialistų rekomendacijas bei gimdyvių poreikius. Tad įsigijusios tokį rinkinį jūs tikrai galėsite būti ramios, jog nieko nepritrūksite ir visko užteksite. 

Kodėl rinkinys po gimdymo tikrai vertas dėmesio? Dėl daugelio priežasčių. Tačiau svarbiausia yra pabrėžti, kad rinkinys po gimdymo yra ne tik reikalingas dėl jame esančių būtiniausių priemonių, bet ir dėl to, jog šis pasirinkimas užtikrina saugumo, ramumo jausmą ir taupo gimdyvės laiką, kurį ji gali sutelkti tik į savo kūdikį. Sutiksite, kad gimdymas – gan baugi nežinomybė, tad jaudulio tikrai pakanka. Todėl kiekvienai mamytei rekomenduojama kiek įmanoma mažiau jaudintis, būti labiau atsipalaidavusiai bei ramesnei. O prie šio atsipalaidavimo bei ramesnės nuotaikos tikrai gali prisidėti iš anksto suruoštas rinkinys po gimdymo. Įsigijusios tokį rinkinį jūs būsite visiškai ramios ir tikros, kad turėsite viską, ko jums prireiks pirmosiomis dienomis po gimdymo, tad tikrai nekils papildomų baimių ar nežinomybės. Be to, rinkinys po gimdymo yra tai, kas leis visą savo dėmesį sutelkti į naujagimį. Tad tik gimus mažyliui/ei negalvosite, kad reikia kažko nusipirkti, kad kažko trūksta, kad kažko neturite, visas mintis galėsite nukreipti tik į savo kūdikį, nes po ranka jums bus rinkinys po gimdymo iš Emama.lt!

Taigi jei kaip tik šiuo metu ruošiate daiktus į gimdymo namus, patikėkite, rinkinys po gimdymo turi atsidurti pačioje reikalingiausių daiktų sąrašo viršūnėje. Užtikriname, kad rinkinys po gimdymo iš mūsų elektroninės parduotuvės – ir naudingas, ir reikalingas ir gerokai palengvina pirmąsias dienas po gimdymo. Iš tiesų, mamos šypsosi ir jaučiasi ramios, nes viską, ko reikia randa pas mus!

rinkinys po gimdymo

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)