Maitinimo ir nėščiosios pagalvės

Maitinimo ir nėščiosios pagalvė – viena geriausių pagalbininkių tiek nėštumo metu, tiek jau gimus kūdikiui. Kokią pagalbą suteikia maitinimo ir nėščiosios pagalvė? Visų pirma reikia pažymėti, kad maitinimo ir neščiosios pagalvė yra daugiafunkcinė. Ši pagalvė pasitarnauja ir kaip nėščiosios pagalvė, ir kaip maitinimo pagalvė. Tad siekiant suprasti, kuo jums gali padėti maitinimo ir nėščiosios pagalvė reikėtų aptarti visas jos atliekamas funkcijas. 

Nėštumo metu nėščiosios pagalvė užtikrins ramų, gilų ir patogų miegą. Apglėbus nėščiosios pagalvę yra daug lengviau randama patogi, tinkamai pailsėti leidžianti miegojimo poza, o pilvukas turi minkštą bei komfortišką atramą. Be to, nėščiosios pagalvė yra reikalinga ir tada, kuomet tiesiog norima patogiai įsitaisyti ant sofos žiūrint televizorių ar skaitant knygą. Atsirėmus į nėščiosios pagalvę jūs nejausite nugaros skausmo ar kito diskomforto jausmo, tad galėsite ramiai atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu. 

Jau gimus kūdikiui neščiosios pagalvė atliks kitą funkciją – ji taps maitinimo pagalve. Maitinimo pagalvė itin praverčia tuomet, kai norima patogiai ir saugiai pamaitinti mažylį/ę. Minkštos maitinimo pagalvės dėka kūdikis komfortiškai įsitaisys ir sočiai pavalgys. Be to, maitinimo pagalvė turi ir dar vieną funkciją – jau ūgtelėjus ir sustiprėjus kūdikiui jūs galite jį patogiai atremti į šią pagalvę. Taip kūdikis galės stebėti aplinką, o jūs būsite visiškai tikra, kad mažylis/ė tai daro saugiai. 

Tad maitinimo ir nėščiosios pagalvė – viena, o atliekamų funkcijų – daugybė. Jau įsitikinote, kad jums tikrai reikalinga ši daugiafunkcinė maitinimo ir nėščiosios pagalvė? Tuomet rinkitės tokią pagalvę iš gausaus Emama.lt asortimento. Pas mus kokybiškos, stilingos ir tobulai tiek mamų, tiek kūdikių poreikiams pritaikytos maitinimo ir nėščiosios pagalvės. Būkite tikros, tokia pagalvė jums pravers tiek kaip nėščiosios pagalvė, tiek kaip maitinimo pagalvė, tiek kaip kūdikio su aplinka supažindinimo pagalvė. O geriausia yra tai, kad Emama.lt įsigysite ne tik komfortišką, kokybišką bei naudingą, bet ir stilingą maitinimo ir nėščiosios pagalvę. Mūsų asortimente – įvairių spalvų bei raštų maitinimo ir nėščiosios pagalvės, įtiksiančios visų norams. Vienspalvė? Dekoruota gėlių raštais? Išmarginta žaviais ornamentais? Kokia nėščiosios ir maitinimo pagalvė iš Emama.lt yra reikalinga jums?

nesciosios pagalve

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)