Filtruoti
Kategorijos
WHITO japoniškos sauskelnės, (naujagimiams) iki 5 kg, 3 val. 74 vnt.
25,99 €

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

WHITO japoniškos sauskelnės, (naujagimiams) iki 5 kg, 3 val. 74 vnt.

25,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
KO2228

Ypatingas dėmesys skirtas išskirtinei “dygsniuotai” technologijai, kuri atitinkamai greitai sugeria drėgmę išlaikant oro tėkmę.

3 valandų naudojimo sauskelnės skirtos aktyvioms valandoms.

Balta spalva yra visų spalvų pradininkė ir “Whito” tobulai perteikia šią spalvą, kuri dvelkia gaivia švara, nauju lapu ar pradžia. Visa tai puikiai koreliuoja su margomis pakuotėmis, kurios baltame fone perteikia fantaziją.

Skirtos kūdikiams iki 5 kg.

Prekės laikinai neturime

Japoniškos sauskelnės Whito. Svarbiausios bet kokių sauskelnių savybės tai – absorbcija ir oro pralaidumas. „WHITO“ greitai sugeria drėgmę, tuo pat metu leidžiant odai pilnai kvėpuoti. “WHITO“ sauskelnės turi išskirtinę dygsniuoto audinio technologiją. Jis turi gilius griovelius, kurie sugeria didelį kiekį drėgmės ir tuo pačiu tolygiai paskirsto jį per visą absorbuojamąjį sluoksnį, taip išvengiant pratekėjimų arba drėgmės susikaupimo ties viena vieta. Kūdikio odelė liečiasi tik su sausais kvadratėliais ir lengvai kvėpuoja veiklos ir miego laiku. Toks inovatyvus sugeriančio audinio ir lankstaus absorbuojančio įkloto išilgai grovelių panaudojimas, leidžia sauskelnėms puikiai prisitaikyti prie vaiko kūnelio.

Sugeriamumas:

  • Kas 3 valandas keičiamos sauskelnės sugeria skystį 2 kartus geriau, o kas 12 valandų keičiamos sauskelnės – 3 kartus geriau.
  • Dygsniuoto paviršiaus akutės akimirksniu sugeria skystį ir paskirsto jį per visą absorbento paviršių, taip užtikrindamos ilgalaikį patikimą sugėrimą.
  • Skysčio paskirstymo kryptis - sugėrimas į kvadratą.

Oro laidumas: Taškinis susilietimas.

Puikus prisitaikymas:

  • Absorbentas susilinksta išilgai dygsniuoto paviršiaus griovelių, todėl sauskelnės puikiai prisitaiko prie kūdikio judesių.
  • Prisitaiko prie kūno formos.

Naudojimas: išvyniokite švarias sauskelnes ir kruopščiai išskleiskite kraštelius, apsaugančius nuo pratekėjimo. Uždėkite sauskelnes vaikui. Simetriškai prispauskite dešinės ir kairės pusės lipnias juosteles ir patikrinkite ar tvirtai laikosi sauskelnės. Lipni užsegimo juostelė neturi liestis su vaiko odele.

Šalis: Japonija

KO2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)