Filtruoti
Kategorijos
Minkštas žaisliukas su muzikėle DEBESĖLIS, 616 BabyOno
11,99 €
Minkštas žaisliukas su muzikėle DEBESĖLIS, 616 BabyOno
  • Minkštas žaisliukas su muzikėle DEBESĖLIS, 616 BabyOno
  • Minkštas žaisliukas su muzikėle DEBESĖLIS, 616 BabyOno
  • Minkštas žaisliukas su muzikėle DEBESĖLIS, 616 BabyOno

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Minkštas žaisliukas su muzikėle DEBESĖLIS, 616 BabyOno

11,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
BO616

Minkštas žaislas debesėlis "BabyOno" su melodija.

Minkštas žaislas  debesėlis su melodija "BabyOno" minkštas, mielai besišypsantis debesėlis groja švelnią melodiją, kuri vaiką ramina.

Praktiškas laikiklis leidžia žaislą pritvirtinti bet kokioje vietoje.

Minkštas žaislas  debesėlis su melodija "BabyOno":

optimistinės spalvos patraukia vaiko žvilgsnį;
švelni šypsena stiprina saugumo jausmą ir padeda mažyliui nusiraminti;
patraukiant minkštą žvaigždutę aktyvuojama maloni, raminanti melodija;
žaislas lengvai pakabinamas už universalaus kabliuko-spaustuko ant bet kokio plastikinio paviršiaus.  

Amžius: nuo 0 mėn.

Šalis: Lenkija

Kokius žaislus rinktis patiems mažiausiems?

Vieni reikšmingiausių sklandaus kūdikio vystymosi pagalbininkų – žaislai. Tik žaisdamas, stebėdamas aplinką mažylis po truputį susipažįsta su jį supančiu pasauliu. Žaidimo metu, pasitelkdamas visus penkis pagrindinius pojūčius: regą, klausą, skonį, uoslę ir lytėjimą, jis mokosi kontroliuoti savo kūną, suprasti, kaip veikia vienas ar kitas daiktas, spręsti paprastas problemas, lavinti vaizduotę, dalintis ir bendradarbiauti su kitais žmonėmis, pažinti spalvas, geometrines figūras ir kt. Todėl siekiant užtikrinti normalų kūdikio vystymąsi, svarbu pasirūpinti tinkamais žaislais. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis žaislus patiems mažiausiems?

Pirmiausia, svarbu parinkti vaiko amžiui tinkamą žaislą. Nuo gimimo iki 3 mėn. kūdikis domisi muzikiniais, su švelniomis melodijomis žaislais, pakabinamais barškučiais. Geriausiai rinktis įvairių formų, spalvų, dydžių žaisliukus ir reguliariai juos keisti. Kol vaikas didžiąją laiko dalį praleidžia gulimoje padėtyje, jis „žaidžia“ žvilgsniu. Todėl svarbu, kad žaislas būtų spalvingas, patrauklus. 3-6 mėn. mažylis jau pradeda sąmoningai griebti žaislą, bando kišti jį į burnytę, siekia apsiversti į triukšmingą pusę. Šiuo laikotarpiu geriausiai tinka įvairūs barškučiai, kuriuos kūdikis galėtų saugiai kramtyti, mėtyti, daužyti. 6-9 mėn. kūdikiui reikėtų parinkti žaislus, padedančius vystyti jų smulkiąją motoriką, skatinančius šliaužiojimą, sėdėjimą. Paprastai gamintojai ant pakuočių nurodo amžių, tinkamą naudotis tam tikru žaislu. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į pakuotėje pateikiamą informaciją.

Taip pat ketinant įsigyti žaislų, verta apgalvoti jų paskirtį: ar su jais bus žaidžiama lauke, viduje, maudynių metu. Tai padės sutaupyti laiko ir išsirinkti tikrai reikiamą daiktą. Renkantis maudynėms skirtus žaislus svarbu atkreipti dėmesį, kad jie būtų atsparūs vandeniui bei nekenksmingi mažyliui. Šios paskirties žaislai ne tik ugdo vaiką, tačiau ir padeda maudymosi procesą paversti įdomiu užsiėmimu, teikiančiu daugybę gerų emocijų. Todėl tėveliai, kurių atžalos ne itin mėgsta maudynes, gali pabandyti jas paįvairinti pasitelkdami mažyliui patrauklius vonios žaislus.

Be to, renkantis žaislus mažyliams itin svarbu atsižvelgti į jų saugumą. Jie turi būti pagaminti iš kokybiškų medžiagų, neturėti aštrių kampų, smulkių detalių, kurias kūdikis galėtų praryti, neskleisti per stiprių garsų, būti atsparūs drėgmei. Žaislą mažyliui duokime įsitikinę jo saugumu ir kokybiškumu. Tik tuomet jis nekeldamas grėsmės atliks tikrąsias savo funkcijas, padės kūdikiui lavinti tam tikrus įgūdžius, supažindinti su jį supančia aplinka.

Kodėl verta rinktis BabyOno?

BabyOno savo veiklą pradėjo 1990 m. Nuo tada ši įmonė padeda tėvams vaikų auginimą  padaryti įdomesniu bei lengvesniu procesu – suteikia tinkamų priemonių, būtinų mažųjų augimui ir vystymuisi.

BabyOno gamintojai savo produkciją kuria atsižvelgami į šiuolaikinių aktyvių tėvų, vertinančių patogumą ir tikslingą laiko leidimą, poreikius. Todėl jų kuriami daiktai pasižymi patogumu, lengvu naudojimu, ergonomiškumu. Nuolatinis tėvų įtraukimas į produkcijos tobulinimą padeda sukurti jų lūkesčius atitinkantį produktą.

BabyOno prioritetas – kurti saugius daiktus, gaminamus laikantis Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų. Žaislai, prieš patekdami į vaikų rankas, yra itin atidžiai tikrinami, bandomi.

Griežta kontrolė kiekviename gamybos proceso etape užtikrina itin aukštą produkcijos kokybę. Būtent dėl to BabyOno pasitiki milijonai tėvų visame pasaulyje.

BabyOno siekia padėti tėvams vaikų auginimą paversti maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą ir laimę.

BO616
1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)