Filtruoti
Kategorijos
Vienkartiniai liemenėlės įklotai AVENT SCF254/13, 100 vnt.
13,99 €
  • Vienkartiniai liemenėlės įklotai AVENT 254/60vnt.

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Vienkartiniai liemenėlės įklotai AVENT SCF254/13, 100 vnt.

13,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
IK2228

Unikali sluoksnių sistema užtikrins puikų drėgmės sugėrimą ir sulaikymą įkloto viduje.

Itin minkštas ir švelnus viršutinis sluoksnis, todėl įklotai maloniai priglus prie odos, jos nedirgins Išorinis sluoksnis yra laidus orui, todėl leis odai kvėpuoti, puoselės jautrius spenelius, padės išvengti jų skausmo

Itin ploni, todėl išliks nepastebimi po drabužiais.

Lipnios juostelės stabiliai pritvirtins įklotą prie liemenėlės ir suteiks Jums visišką apsaugą.

Įklotai supakuoti atskirai, todėl yra itin higieniški

Prekės laikinai neturime

Vargina pieno tekėjimas, nuolat sušlampantys rūbai? Siūlome Jums išeitį – AVENT vienkartiniai įklotai į liemenėlę padės išlikti sausai, todėl juos naudodama jausitės patogiai ir laisvai.

Šie įklotai į liemenėlę yra sudaryti iš kelių sluoksnių, suteikiančių maksimalų komfortą jų naudojimo metu. Unikali sluoksnių sistema užtikrins puikų drėgmės sugėrimą ir sulaikymą įkloto viduje. Vienakryptis barjeras neleis skysčiui pratekėti, todėl nuo šiol Jums nebereikės baimintis dėl šlapių, dėmėtų rūbų, sukeliančių daug nepatogumų.

Be to, šių įklotų į liemenėlę viršutinis sluoksnis yra itin minkštas ir švelnus, todėl jie maloniai priglus prie odos, jos nedirgins. Išorinis sluoksnis yra laidus orui, todėl leis odai kvėpuoti, puoselės jautrius spenelius, padės išvengti jų skausmo.

Dėl itin plonų sluoksnių AVENT vienkartiniai įklotai į liemenėlę yra itin diskretiški. Jie išliks nepastebimi po Jūsų drabužiais, todėl nešiodama juos jausitės itin gerai.

Dar daugiau komforto suteiks lipnios juostelės, kurios stabiliai pritvirtins įklotą prie liemenėlės ir suteiks Jums visišką apsaugą.

AVENT vienkartiniai liemenėlės įklotai yra atskirai supakuoti. Taip užtikrinamas jų higieniškumas, kuris laktacijos metu yra ypatingai svarbus.

Šie įklotai į liemenėlę yra sukurti bendradarbiaujant su akušere – ginekologe Vicky Scott, jau 15 metų padedančia mamoms, susiduriančioms su maitinimo krūtimi iššūkiais. Be to, jie yra patikrinti dermatologų. Todėl juos naudoti yra visiškai saugu.

AVENT įklotai į liemenėlę – puiki pagalbinė priemonė žindyvei. Įsigykite juos ir kūdikio maitinimo laikotarpiu jauskitės kur kas patogiau!

Pakuotė: 100 vnt.

Šalis: Didžioji Britanija

Kokius įklotus į liemenėlę rinktis žindymo laikotarpiu?

Žindymo laikotarpiu moteris susiduria su daugybe iššūkių. Vienas jų – tekantis pienas, dėl kurio mamytė jaučiasi itin nepatogiai. Ši problema ypatingai aktuali maitinimo pradžioje, kuomet pieno gamyba dar nėra susireguliavusi. Siekiant jaustis patogiai viso žindymo metu, svarbu spręsti iškylančius sunkumus. Sumažinti pieno tekėjimo problemą padeda specialūs įklotai, kurie gali būti dedami į įprastas maitinimo liemenėles. Jie sugeria pieną, padeda išvengti dėmių ant rūbų. Į ką reikėtų atsižvelgti juos renkantis?

Vienkartiniai ir daugkartiniai įklotai į liemenėlę

Pravartu žinoti, kad įklotai į liemenėlę gali būti vienkartinio ir daugkartinio naudojimo. Vienkartiniai įklotai  yra itin patogūs laiko stokojančioms ar keliauti mėgstančioms mamytėms, kadangi jų nereikia skalbti – panaudojusios tiesiog išmeskite ir įsidėkite kitą. Šie įklotai būna įvairių formų ir dydžių, todėl galite išbandyti keletą skirtingų, kol atrasite labiausiai sau tinkančius.

Daugkartiniai įklotai į liemenėlę yra itin ekonomiški – juos galite naudoti daugybę kartų, po naudojimo reikės tiesiog juos išskalbti. Be to, jie yra draugiški aplinkai nes nereikia kiekvieną kartą išmesti. Pasirinkus naudoti šiuos įklotus, pravers įsigyti keletą jų porų – išskalbus vienus, galėsite pasiimti kitus, todėl komfortabiliai jausitės visą laiką.

Silikoniniai dėkliukai prie krūties

Taip pat galite rinktis daugkartinius silikoninius dėkliukus prie krūties. Jie yra pagaminti iš itin minkšto, odos nedirginančio silikono. Šie dėkliukai ne tik surenka tekantį pieną, tačiau ir padeda prižiūrėti jautrius spenelius, saugo juos bei padeda sugyti.

Kokybiškumas, patogumas bei forma

Renkantis įklotus į liemenėlę atsižvelkite į jų kokybę, patogumą, formą. Kadangi žindymo laikotarpiu moters krūtys yra ypatingai jautrios, įklotai turi būti švelnūs, nesukelti alergijos, nedirginti odos, patogiai priglusti. Tik tuomet bus užtikrintas maksimalus komfortas.

Kodėl verta rinktis Philips AVENT?

AVENT – 1984 m. atsiradęs prekinis ženklas, savo gyvavimo istoriją pradėjęs kūdikio maitinimo buteliukio, tapusio nauju standartu visame pasaulyje, sukūrimu. 2006 m. AVENT susijungė su Philips ir tada gimė Philips AVENT. Šių dviejų kompanijų susijungimas, dalijimasis skirtinga patirtimi, įgūdžiais dar labiau patobulino produkciją, skirtą kūdikio maitinimo ir priežiūros palengvinimui.

Philips AVENT pagrindinė nuostata – motinos pienas yra geriausias maisto šaltinis kūdikiui. Tačiau taip pat šių gamintojų įsitikinimu, kiekviena moteris turi turėti galimybę rinktis jai patogiausią maitinimo būdą – ji gali maitinti krūtimi, iš buteliuko arba naudoti abu būdus. Philips AVENT tikslas – palengvinti maitinimo procesą, nepriklausomai nuo pasirinkto būdo.

Philips AVENT siūlo platų kūdikio maitinimo ir priežiūros priemonių asortimentą. Ši kompanija gamina buteliukus, jų šildytuvus ir sterilizatorius, čiulptukus, žindukus, pientraukius, stalo įrankius bei puodelius patiems mažiausiems, kūdikio stebėjimo prietaisus.

Philips AVENT produkcija pasižymi itin aukšta kokybe. Ją užtikrinti padeda profesionalų komanda, nuolatinis bendradarbiavimas su mamomis, klinikiniai tyrimai, atsakingas gaminių išbandymas. Dėl aukštos kokybės šių gamintojų produkcija pasitiki tūkstančiai žmonių iš daugybės pasaulio šalių.

IK2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)