Filtruoti
Kategorijos
Biologiškai aktyvūs kompresai speneliams 1 vnt. Multi-Mam
1,05 €
Biologiškai aktyvūs kompresai speneliams 1 vnt. Multi-Mam
 • Biologiškai aktyvūs kompresai speneliams 1 vnt. Multi-Mam

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Biologiškai aktyvūs kompresai speneliams 1 vnt. Multi-Mam

1,05 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

Turi stiprų bioaktyvų poveikį, kuris pagreitina gijimo procesą ir stimuliuoja epitelizaciją Tuoj pat slopina skausmą ir tinimą Padeda išlaikyti drėgną terpę, sumažinti bakterinės infekcijos galimybę Itin paprasta naudoti-tiesiog paimkite kompresą ir uždėkite jį ant spenelio po liemenėle Išorinė kompreso dalis padengta plonu plastiko sluoksniu, todėl drabužiai išliks švarūs ir sausi Visiškai saugūs - netoksiški, be jokių konservantų, visos sudėtinės dalys yra augalinės Užmuša dažniausiai ant maitinančios motinos spenelių aptinkamus kūdikiui grėsmingus mikrobus

Skauda spenelius? Sunku žindyti kūdikį? Išbandykite Multi-Mam kompresus! Tai visiškai naujas požiūris į skausmingų spenelių gydymą.

Multi-Mam kompresai turi stiprų bioaktyvų poveikį, kuris pagreitina gijimo procesą ir stimuliuoja epitelizaciją – pažeistos vietos pasidengimą epitelio ląstelėmis. Šie kompresai speneliams tuoj pat slopina skausmą ir tinimą. Jų  sudėtinės dalys kruopščiai parinktos ištyrus jų gydančias, skausmą slopinančias, antimikrobines ir drėkinančias savybes. Be to, kompresai padeda išlaikyti drėgną terpę, sumažinti bakterinės infekcijos galimybę.

Multi-Mam kompresus naudoti itin paprasta – tiesiog paimkite kompresą ir uždėkite jį ant spenelio po liemenėle. Išorinė kompreso dalis padengta plonu plastiko sluoksniu, todėl galite būti tikra, kad Jūsų drabužiai išliks švarūs ir sausi.

MultiMam kompresai – visiškai saugūs. Jie yra netoksiški, be jokių konservantų. Visos sudėtinės dalys yra augalinės. Produktas buvo testuojamas prieš 4 labiausiai grėsmingus kūdikiams mikroorganizmus: Staphylococcus aureus, Beta hemolitical Streptococcus agalactiae, Escherichia coli ir Listeria monocytogenes. MultiMam kompresai užmuša visus šiuos mikrobus, kurie dažniausiai aptinkami ant maitinančios motinos spenelių.

Multi-Mam kompresų efektyvumas pagrindžiamas šiomis 5 savybėmis:

 • Imunostimuliacija, stipriai padidinama audinių regeneracija, stimuliuojama granuliacija ir epitelizacija.
 • Mikrokraujotakos gerinimas; slopina tinimą, pagerina audinių būklę ir regeneraciją.
 • Priešuždegiminis poveikis
 • Analgetinis poveikis - slopina skausmą
 • Antiseptinis poveikis prieš audinių patogenus.

Pakuotėje 1 vnt.

Produkto charakteristikų sąrašas

Sudedamosios dalys pagal INCI:

Aloe Barbadensis Extract, Glycerin, Xanthan Gum, Capryl Glycol.

Terapinės indikacijos

Diskomfortas, kurį sukelia skausmingi pažeisti speneliai: skausmas, tinimas, jautrumas. Infekcijų profilaktika. Spenelio ir aureolės audinių būklės gerinimas.

Dozavimas ir naudojimas

Jokių griežtų naudojimo apribojimų nėra. Mažiausiai - 2 kartus per dieną.

KONTRAINDIKACIJOS

Padidintas jautrumas kuriai nors iš sudedamųjų dalių.

Specialūs perspėjimai

Nėra. Netoksiškas net prarijus.

SĄVEIKA

Jokių neigiamų sąveikų nepastebėta.

ŠALUTINIAI POVEIKIAI

Retais atvejais gali kilti alerginė reakcija kuriam nors iš ingredientų.

NĖŠTUMAS IR LAKTACIJA

Jokių nepageidaujamų reakcijų naudojant nėštumo ir laktacijos metu nepastebėt

Šalis: Olandija


Kaip prižiūrėti spenelius kūdikio maitinimo laikotarpiu?

Žindymas yra ypatingas etapas tiek mamytės, tiek vaiko gyvenime. Jis užtikrina visus mitybinius mažylio poreikius pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Be to, maitinimas krūtimi stiprina mamos ir kūdikio ryšį, padeda geriau pažinti vienas kitą. Tačiau šis etapas ne visada būna malonus. Žindymo pradžioje nemažai mamyčių susiduria su skaudančių, suskirdusių spenelių problema. Kaip užkirsti jai kelią? Ką daryti, kad spenelių skausmas išnyktų ir netrukdytų mėgautis kūdikio maitinimo procesu?

Dažniausiai speneliai pažeidžiami dėl netaisyklingo krūties apžiojimo. Todėl itin svarbu tinkamai priglausti kūdikį prie krūties. Atkreipkite dėmesį, kad jo burnoje būtų kuo daugiau krūties – pigmentinis laukelis aplink spenelį turi beveik nesimatyti. Norėdama nutraukti žindymą, mažyliui prasižiojus įkiškite mažąjį pirštą į jo burnytę lūpų kampe ir atsargiai ištraukite spenelį. Taip išvengsite sužalojimų.

Jei speneliai jau yra pažeisti, juos skauda, kuo dažniau palikite nepridengtus, atvirame ore. Tokios „oro vonios“ itin padeda jiems gyti. Be to, rinkitės patogią, maloniai prie kūno priglundančią maitinimo liemenėlę. Galite naudoti švelnius, nedirginančius odos liemenėlės įklotus arba surinkiklius mamos pienui, kurie neleidžia liestis speneliams prie drabužių ir surenka pieno perteklių.

Pažeistus, įtrūkusius spenelius galite patepti drėkinančiu tepalu arba uždėti specialiai tam skirtą kompresą. Šios priemonės ne tik padeda greičiau sugyti speneliui, bet ir užkerta kelią šašelių atsiradimui. Krūtis tepkite tik specialiais, nedirginančiais odos, nealergizuojančiais kremais. Idealiai tinka tie tepalai speneliams, kurių nereikia nuplauti prieš žindymą, nes dažnas krūtų plovimas sausina odą, ją dirgina ir neleidžia gyti. Krūtis kūdikio maitinimo laikotarpiu rekomenduojama plauti kartą per dieną.

Jei spenelių skausmas yra itin stiprus ir apsunkina žindymo procesą, išbandykite antspenius. Specialistai pritaria nuomonei, kad žindymas su antspeniais yra kur geresnis pasirinkimas už žindymo nutraukimą. Svarbu juo nepiktnaudžiauti ir anstpenius naudoti tol, kol speneliai yra skausmingi. Ši pagalbinė žindymo priemonė gali padėti išgyventi sunkiausius maitinimo periodus, todėl nebijokite jos išbandyti. Rinkitės kokybiškus, švelniai prie krūties priglundančius, tinkamo dydžio antspenius.

Jei žindymą apsunkina plokšti ar įdubę speneliai, bandykite keisti žindymo padėtis, teisingai priglausti kūdikį prie krūties, stebėkite, kad jis taisyklingai apžiotų krūtį. Pirmaisiais nėštumo mėnesiais arba pirmosiomis žindymo dienomis verta išbandyti spenelių koreguoklį, kurį panaudojus speneliai liks iškilę ilgesnį laiką. Taip pat galite išbandyti spenelio korekcines taureles, kurios laikinai pakoreguoja plokščius ar įdubusius spenelius.

Jei spenelių skausmas nepranyksta ar susiduriate su kitomis žindymo problemomis,  pasikonsultuokite su gydytoju.

Kodėl verta rinktis MULTI-MAM?

Multi-Mam yra BioClin įmonės produktų linija. BioClin yra novatoriška Olandijos įmonė, kurią 1989 m. įkūrė Floris Koumans ir jos mama Annelize Goedbloed.

Įmonė remiasi bioaktyvios sveikatos problemų prevencijos ir gydymo principais. Jų gaminama produkcija subalansuoja mikrofloros pusiausvyrą organizme, todėl jie yra labai efektyvūs sprendžiant problemas, susijusias su bakterijų pertekliumi. Po daugelio tyrimų metų BioClin atrado, izoliavo ir patentavo bioaktyvųjį kompleksą 2QR. Tai – biologiškai aktyvūs polisacharidai EP 1 323 738 A1, WO 03/055918, kurie ląsteliniame lygmenyje įtakoja biocheminius procesus, neleidžia daugintis kenksmingoms bakterijoms. 2QR kompleksas yra BioClin produkcijos pagrindas.

Įmonė kuria inovatyvius savipagalbos produktus, kurie vartotojams yra prieinami daugelyje vaistinių. Produktus sudaro augaliniai ingridientai. Jų veiksmingumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais.

Multi-Mam produktai susilaukė viso pasaulio susidomėjimo. Jais prekiaujama daugiau nei 30 pasaulio šalių.

EM2228
4 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
 • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
 • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
 • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
 • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)