Filtruoti
Kategorijos
Multi-Gyn Actigel priešgrybelinis makšties gelis, 50 ml
10,99 €

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Multi-Gyn Actigel priešgrybelinis makšties gelis, 50 ml

10,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

Multi-Gyn Actigel makšties gelis, 50 ml vartojimas

Esant makšties negalavimams, pvz., perštėjimui, sudirginimui, jautrumui, deginimui ir skausmingumui, tepkite makštį Multi-Gyn ActiGel bent kartą per dieną arba kai norite sumažinti nemalonius pojūčius.

Prekės laikinai neturime

Multi-Gyn Actigel makšties gelis, intymios higienos priemonė moterims, 50 ml

Multi-Gyn ActiGel makšties gelis apsaugo ir gydo makšties negalavimus:

 • Apsaugo ir gydo bakterinę vaginozę (BV).
 • Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras.
 • Numalšina perštėjimą ir sudirginimą.
 • Palengvina makšties negalavimus.
 • Palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą ir gleivinės būklę.
 • Veikia prieš mielinį grybelį.
 • Saugus ir natūralus.

Multi-Gyn ActiGel makšties gelio savybės

ActiGel pagrindas yra patentuotas 2QR* kompleksas - natūrali medžiaga, gauta iš augalinės kilmės ekstraktų ir susideda iš biologiškai aktyvių polisacharidų. Turi unikalią savybę - blokuoja kenksmingų bakterijų prisitvirtinimą ir tokiu būdu jas neutralizuoja. Toks natūralus blokuojantis poveikis yra visiškai saugus ir nekenksmingas, kadangi sudėtyje nėra toksinių ar agresyvių cheminių medžiagų. Todėl tai nesukelia šalutinių poveikių.
„Multi-Gyn ActiGel" ne tik blokuoja kenksmingus mikroorganizmus, bet ir palaiko natūralų audinių gijimą bei optimalią makšties gleivinės būklę. Be to, gelis reguliuoja ir palaiko optimalų makšties terpės rūgštingumą (pH). Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi. Tokiu būdu „Multi-Gyn ActiGel" sukuria optimalią ir natūralią mikroflorą, kuri saugo makštį nuo negalavimų.

Multi-Gyn ActiGel makšties gelio naudojimas

„Multi-Gyn ActiGel"galite naudoti taip dažnai, kaip norite, kai tik jaučiate makšties negalavimus perštėjimą, jautrumą ar sudirgimą ar norite jų išvengti.
Gydant bakterinę vaginozę (BV), kai vargina nepageidaujamos išskyros ir (arba) kvapas, tepkite makštį „Multi-Gyn ActiGel" mažiausiai 2 kartus per dieną, 5 dienas iš eilės.
Norint išvengti nepageidaujamų išskyrų, kvapo, nemalonių pojūčių ar mielinio grybelio, pakanka tepti makštį „Multi-Gyn ActiGel" kartą per 3 dienas. Veiksmingumas didėja dažniau naudojant. Rekomenduojama makštį tepti prieš miegą. Lytiniai santykiai be apsisaugojimo priemonių veikia makšties terpės rūgštingumą (pH). Norint atkurti optimalų makšties terpės pH, neleisti daugintis patogeninėms bakterijoms bei atsirasti nemaloniam kvapui, panaudokite „Multi-Gyn ActiGel" per 8 valandas, jei lytiniai santykiai buvo be apsisaugojimo priemonių.
Esant makšties negalavimams, pvz., perštėjimui, sudirgimui, jautrumui, deginimui ir skausmingumui, tepkite makštį „Multi-Gyn ActiGel" bent kartą per dieną arba kai norite sumažinti nemalonius pojūčius.

Išoriniam naudojimui:
Esant nemaloniems pojūčiams išorinių lytinių organų srityje, „Multi-Gyn ActiGel" galite užtepti pirštais (prieš tepdamos visada nusiplaukite rankas).

1. Atsukite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę.
2. Paimkite tūbelę į vieną ranką ir laikykite kitos rankos smilių prie pat tūbelės taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Lengvai suspauskite tūbelę. Spauskite tol, kol ant smilaius atsiras pageidaujamas gelio kiekis.
3. Gelio kiekis turėtų būti piršto galiuko dydžio (2 ml).
4. Geliu patepkite išorinę sritį aplink makštį.

Vidiniam naudojimui:
Galite naudoti specialų aplikatorių, kuris prisukamas prie tūbelės (aplikatorių rasite dėžutėje). „Multi-Gyn ActiGel", naudojant aplikatorių, galite lengvai įšvirkšti į makštį, kur gelis veikia ilgiau. Po naudojimo aplikatorių galite palikti prisuktą ant tūbelės. Nuplaukite jį šiltu vandeniu bei ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį. Jei tepsite pirštais, prieš tai gerai nusiplaukite rankas. Išspauskite tiek gelio, kiek telpa ant Jūsų smiliaus galiuko. Įveskite pirštą į makštį.

1. Atsukite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę.
2. Prie tūbelės prisukite specialų aplikatorių, kurį rasite dėžutėje.
3. Nuimkite aplikatoriaus dangtelį.
4. Į vieną ranką paimkite tūbelę ir spauskite tol, kol ant aplikatoriaus viršūnėlės pasirodys gelis. Kai jį pamatysite, bus aišku, kad aplikatorius prisipildė ir yra paruoštas naudoti. Patikrinkite kiek išteka gelio lengvai paspaudus tūbelę. Jums reikalingas kiekis - piršto galiuko dydžio (2 ml).
5. Įveskite aplikatorių (prisuktą ant tūbelės) į makštį taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Makštis yra 7-8 cm ilgio ir atitinka moters smiliaus ilgį. Panašaus ilgio yra ir aplikatorius, todėl jis nepažeis gimdos kaklelio.
6. Lengvai paspauskite tūbelę. Jums reikalingas gelio kiekis - piršto galiuko dydžio. Tačiau nekils pavojus, jei išspausite daugiau.
7. Po naudojimo aplikatorių galite palikti prisuktą prie tūbelės. Nuplaukite jį šiltu vandeniu.
8. Ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį.

Prašome atkreipti dėmesį!
Patepus geliu, galite pajusti dilgčiojimą. Tai normali būsena, kuri išnyks po kelių minučių. „Multi-Gyn ActiGel" yra visiškai saugus ir nėra jokių naudojimo apribojimų. Gelis gali būti naudojamas kartu su kitais vaistais. Esant nuolatiniams arba pasikartojantiems nusiskundimams, visada turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju ginekologu. „Multi-Gyn ActiGel" neturėtų būti naudojamas ilgiau kaip 30 dienų (vienam gydymo kursui), kad makšties mikroflora galėtų atsistatyti pati.

Multi-Gyn ActiGel makšties gelio sudėtis

Galaktoarabinono poliglukorono rūgšties polimeras*, ksantano guma, glicerinas, kaprilo glikolis.
2QR* - patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.

Padidėjęs jautrumas (alergija) „Multi-Gyn ActiGel" sudėtinėms preparato dalims yra labai reti. Jei turite abejonių, patariame užtepti nedidelį kieki gelio ant dilbio vidinės odos pusės. Jei atsiranda niežulys ar išbėrimas tokiu atveju patariame nenaudoti „Multi-Gyn ActiGel".Multi-Gyn ActiGel"yra natūralus produktas. Jo pagrindas yra patentuotas biologiškai aktyvus 2QR*. Jo sudėtyje nėra: hormonų, gyvūninės kilmės produktų, kvapiųjų ir agresyvių cheminių medžiagų bei konservantų. Jis yra saugus ir nekenksmingas. „Multi-Gyn ActiGel" neturi įtakos prezervatyvų apsauginėms funkcijoms.

Šalutinis Multi-Gyn ActiGel poveikis

Kadangi „Multi-Gyn ActiGel" palaiko optimalų makšties terpės rūgštingumą, o sperma yra šarminė, naudojant „Multi-Gyn ActiGel" gali sumažėti spermos aktyvumas. Jei pageidaujate pastoti, nenaudokite „Multi-Gyn ActiGel" keletą valandų po ir prieš lytinius santykius. Kitų šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma.

Sąveika su vaistais

„Multi-Gyn FloraPlus" neturi sąveikos su vaistais.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Nėra žinomų kontraindikacijų naudojant „Multi-Gyn ActiGel" nėštumo metu ir maitinant kūdikį krūtimi.

Multi-Gyn ActiGel gelio laikymo sąlygos

Patariama „Multi-Gyn Actigel" laikyti 10 °C - 25 °C temperatūroje (kambario temperatūroje).

Gelio spalva: biologiškai aktyvaus gelio spalva gali skirtis nuo bespalvio iki tamsiai gintarinio atspalvio. Tai susiję su pagrindine sudedamąją dalimi - 2QR kompleksu, kuris yra visiškai natūralus, dėl to spalva galimai skirsis. Tai nepakeičia produkto veiksmingumo ar saugumo.

Multi-Gyn ActiGel makšties gelio gamintojas

BioClin B.V.

EM2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
 • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
 • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
 • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
 • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)