Filtruoti
Kategorijos
Vystymo lenta kelioninė 58x40cm Sensillo
4,99 €
Vystymo lenta kelioninė 58x40cm Sensillo
  • Vystymo lenta kelioninė 58x40cm Sensillo
  • Vystymo lenta kelioninė 58x40cm Sensillo

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Vystymo lenta kelioninė 58x40cm Sensillo

4,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
IK2228

Paminkštinta, todėl mažylis gulėdamas ant jos jausis itin patogiai Su išformuotais, paminkštintais šonais, kurie apsaugoti kūdikį nuo nukritimo Pagaminta iš drėgmei atsparios, kokybiškos ir visiškai nekenksmingos medžiagos, pritaikytos jautriai kūdikio odelei

Spalva
Prekės laikinai neturime

Tinka nuo gimimo iki 12 mėn. Ji palengvins pervystymo procesą kelionėse ir puikiai pasitarnaus atliekant kitus mažylio priežiūros darbus. Pagaminta iš drėgmei atsparios, neperšlampančios, itin kokybiškos ir visiškai nekenksmingos, atitinkančios visus saugumo reikalavimus medžiagos. Todėl nedirgins, nealergizuos kūdikio odos. Lenta yra minkšta, todėl mažylis gulėdamas ant jos jausis itin patogiai.  Tačiau nepaisant to, siekdami užtikrinti visišką saugumą, pervystydami kūdikį nepalikite jo be priežiūros. Lentą itin paprasta prižiūrėti – valykite švelnia drėgna kempinėle.

Išmatavimai: 58x40cm

Šalis: Lenkija

Kokios priemonės reikalingos kūdikio pervystymui?

Kūdikio sauskelnių ar vystyklų keitimas yra neišvengiama jo auginimo dalis. Deja, bet ne kiekvienam mažyliui jis teikia geras emocijas – dažnai mažieji nemėgsta pervystymo procedūros, rodo nepasitenkinimą verksmu, piktai mojuoja rankytėmis, kojytėmis. Todėl tėveliams dažnai reikia gerokai pasistengti, kad kūdikiui šis užsiėmimas nebūtų toks nemalonus. Pirmasis žingsnis, padedantis išvengti arba sumažinti mažylio nepasitenkinimą pervystymo metu, – tinkamas pasiruošimas, reikiamų priemonių turėjimas.

Dar prieš kūdikio gimimą apgalvokite, kur pervystysite mažylį. Tam galite įsigyti specialią vystymo lentą, kurią labai patogu pasidėti vonioje ar kambaryje ant vientiso kieto paviršiaus. Kai kurios jų yra pritaikytos ir tvirtinimui ant lovytės ar vonios viršaus. Itin pravers vystymo lenta su iškeltais šonais, nes ji suteikia geresnę apsaugą kūdikiui – užkerta kelią jo iškritimui. Nepaisant to, pervystomą mažylį nuolat stebėkite, nepalikite be priežiūros, geriausia – prilaikykite viena ranka. Taip bus užtikrinamas maksimalus saugumas.

Kūdikio pervystymui galite rinktis ir specialius paklotus, kurių viršutinis sluoksnis sugeria skysčius, o apatinis – yra nepralaidus drėgmei. Tai apsaugo nuo skysčio pratekėjimo. Šie paklotai yra yra kur kas pigesni nei vystymo lentos, tačiau sudrėkus, juos reikia išmesti. Paklotai neužima daug vietos, patogiai susilanksto ir gali tilpti į bet kokią rankinę. Todėl juos itin pravartu įsigyti keliaujant. Tuomet nereikės rūpintis, kaip švariai ir higieniškai pervystyti mažylį. Be to, šiuos paklotus galite naudoti vaikų lovelėse – jie apsaugos patalynę, čiužinį nuo galimo skysčių pratekėjimo.

Siekiant saugiai ir greitai pervystyti mažylį taip pat svarbu iš anksto pasiruošti ir pasidėti šalia vystymo vietos visus reikalingus daiktus: sauskelnes ar vystyklus, drėgnas servetėles, kremuką, aliejuką ar pudrą, rūbelius, jei sušlapo. Be to, galite pasiruošti keletą žaisliukų, kurie padės nukreipti kūdikio dėmesį, jį sudomins ir pralinksmins. Keisdami vystyklus nuolat kalbinkite, pasakokite mažyliui, ką darote. Tai taip pat jį sudomins, nuramins ir po truputį supažindins su supančia aplinka.

Be to, pagalvokite, kur dėsite nuimtas nešvarias sauskelnes, vystyklą ar drėgnas servetėles. Vienkartinėms sauskelnėms, drėgnoms servetėlėms gali praversti specialus maišelis, kuris neleidžia pasklisti blogam kvapui, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Šie maišeliai ypatingai patogūs išvykose.

IK2228
0 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)