Filtruoti
Kategorijos
Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė SMALL CHERRY
8,89 €
9,99 €
Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė SMALL CHERRY
  • Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė SMALL CHERRY

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė SMALL CHERRY

8,89 €
9,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

Šildanti-šaldanti vyšnių kauliukų pagalvėle. Sudėtis: Audinys: 100% medvilnė; užpildas: 100% vyšnių kauliukai

Prekės laikinai neturime

Atspalviai bei siuvinėtų paveikslėlių vaizdai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje.  Jei norite sužinoti tiksliau apie atspalvį arba kas pavaizduota paveikslėlyje Jus dominančiame komplekte, prieš užsakant pasiteiraukite el. paštu arba telefonu.

Esu maža pagalvėlė, bet jeigu paklaustumėte apie mane mažylį auginančios mamos, ji mane tikrai pavadintų geriausiu vaikučių draugu. Esu šilta pagalbininkė kai mažiesiems neramu dėl  pilvuko, kai vėžimėlyje ar lovytėje šalta, kai negaliu užmigti. Tai dar ne viskas - esu ne ką mažiau naudinga ir būdama atšaldyta. Aš augu kartu su mažyliais ir privalau būti šalia, kai tik jiems manęs prireikia. Nors mane sugalvojo, kad pagelbėčiau vaikučiams, mano pagalba meilai naudojasi ir suaugusieji.

Visur pasiimkite mane drauge, nes aš esu geriausia Jūsų šeimos draugė!

Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė pravers kiekvieniems tėveliams, auginantiems kūdikį. Ji yra stilingoje pakuotėje, todėl gali būti puiki dovana mažyliui ar jo tėveliams.

Vyšnių kauliukų pagalvėlę galite naudoti kaip sausos šilumos ir šalčio šaltinį. Orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje sušildyti sausi vyšnių kauliukai gerai išlaiko šilumą. Atšaldyta šaldiklyje pagalvėlė ilgai palaikys šaltį norimoje kūno vietoje.

Taip pat šilta vyšnių kauliukų pagalvėlė padės mažyliui nurimti, bei yra puiki priemonė plaštakoms ar pėdoms masažuoti. Masažas suaktyvins kraujotaką, padės atsipalaiduoti.

Vyšnių kauliukų pagalvėlės dydis ir forma užtikrina maksimalų patogumą naudojant ją ant pilvuko ir kitų kūno vietų . Vyšnių kauliukų pagalvėlės gamyboje naudojami tik natūralūs komponentai – 100% medvilnė ir vyšnių kauliukai. Todėl ji itin maloniai priglus prie kūno, nedirgins, nealergizus odos. Dėl savo sudėties pagalvėlė puikiai tiks net jautrios odos naujagimiams.

Įsigykite šią vyšnių kauliukų pagalvėlę-šildyklę ir apgaubkite kūdikį šiluma, rūpesčiu ir meile nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų!

NAUDOJIMAS:

Šildomoji vyšnių kauliukų pagalvė:
• apie 2 min 600w arba 1 min 1200w mikrobangų krosnelėje.
• apie 8 min 150 º orkaitėje.

Šaldomoji vyšnių kauliukų pagalvė:

• prieš naudojimą apie 2h palikti šaldiklyje.

Perkaitinus pavilgyti vandeniu.
Nekaitinti keptuvėje – gali užsidegti!

Dydis: 11 cm x 15 cm, svoris 240g

Sudėtis: Audinys: 100% medvilnė; užpildas: 100% vyšnių kauliukai.

Šalis: Lietuva

Kaip vyšnių kauliukų pagalvėlę-šildyklę galima panaudoti auginant kūdikį?

Kūdikio gimimas yra ypatingas įvykis, atnešantis daugybę pokyčių į šeimos gyvenimą. Tėveliai, augindami mažylį, ne tik patiria daug gerų emocijų, išgyvenimų, tačiau taip pat nuolat susiduria su įvairiais iššūkiais. Tinkamų priemonių pasirinkimas gali padėti juos įveikti paprasčiau ir greičiau. Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė yra puiki pagalbininkė vaiko auginimo procese. Kaip ją galima panaudoti auginant kūdikį?

Nemaža dalis mažylių susiduria su pilvuko dieglių problema. Jausdamas šiuos dieglius, mažylis graudžiai verkti gali ištisas valandas. Tėveliams ypatingai sunku matyti kenčiantį vaiką ir jie ieško visų galimų pagalbos būdų. Susidūrę su dieglių problema, pabandykite ir vyšnių kauliukų pagalvėlę-šildyklę. Ją pašildę, priglauskite mažyliui prie pilvuko. Prieš tai įsitikinkite, kad šildyklė nėra per karšta. Tai yra kur kas patogesnė priemonė numalšinti mažylio patiriamą diskomfortą nei kadaise močiučių taikytas būdas – vystyklų lyginimas karštu lygintuvu ir jų dėjimas ant pilvuko. Vyšnių kauliukų pagalvėlė šilumą išlaiko kur kas ilgiau,  jai pašildyti užtenka mažiau laiko ir pastangų. Todėl daugiau dėmesio galėsite skirti kūdikiui.

Taip pat šią vyšnių kauliukų pagalvėlę-šildyklę galite naudoti kūdikio pataliukų pašildymui. Kadangi dažnas mažylis užmiega sūpuojamas ant rankų, jo padėjimas į lovelę neprižadinus tampa tikru iššūkiu. Paguldytas į pašildytus pataliukus, kūdikis jausis kur kas jaukiau ir patogiau, jo neblaškys iš pradžių jaučiama vėsa.

Be to, vyšnių kauliukų pagalvėlę galite naudoti ir kaip vėsinamąją priemonę. Ji itin pravers kūdikiui sukarščiavus. Įprasti šlapi kompresai kelia nepatogumų – sušlapina patalus, rūbelius. Ši pagalvėlė veikia kaip sausas šalčio šaltinis, todėl ja naudotis yra kur kas patogiau. Be to, kiek paaugęs mažylis ją gali laikyti pats, glausti prie kūno. Tai sudomins vaikutį, nukreips dėmesį nuo jaučiamo diskomforto negalavimo metu.

Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė gali būti puikia masažo mažyliui priemone. Ja švelniai masažuokite kūdikio pėdutes, delniukus. Taip bus suaktyvinama kraujotaka, teigiamai veikiama nervų sistema, gerinamas psichomotorinis vystymasis.

La Poulee
EM2228

Specifinė nuoroda

Nerandu informacijos ar šią pagalvėlę galima plauti skalbimo mašinoje, ar rankomis, jeigu taip, kokioje temperatūroje, ar galima naudoti skalbikius? O gal jū visai negalima nei plauti nei drėkinti?

Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)