Filtruoti
Kategorijos
Rankšluostis su gobtuvu 3D aplikacija kūdikiui "Ančiukas" 100x100 balta Sensillo
15,99 €
Rankšluostis su gobtuvu 3D aplikacija kūdikiui "Ančiukas" 100x100 balta Sensillo
  • Rankšluostis su gobtuvu 3D aplikacija kūdikiui "Ančiukas" 100x100 balta Sensillo
  • Rankšluostis su gobtuvu 3D aplikacija kūdikiui "Ančiukas" 100x100 balta Sensillo
  • Rankšluostis su gobtuvu 3D aplikacija kūdikiui "Ančiukas" 100x100 balta Sensillo

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Rankšluostis su gobtuvu 3D aplikacija kūdikiui "Ančiukas" 100x100 balta Sensillo

15,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
IK2228

Minkštas, švelnus rankšluostis su gobtuvu kūdikiui.

Prekės laikinai neturime

Minkštas, švelnus rankšluostis su gobtuvu kūdikiui su 3D aplikacija.

Matmenys: 100x100 cm.

Spalva: Balta

Sudėtis: 100% medvilnė.

Šalis: Lenkija

Pastaba: Atspalviai, bei siuvinėtų paveikslėlių vaizdai gali skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje.  Jei norite sužinoti tiksliau apie atspalvį arba kas pavaizduota paveikslėlyje Jus dominančiame komplekte, prieš užsakant pasiteiraukite el. paštu arba telefonu.

Kaip išsirinkti rankšluostį kūdikiui?

Rankšluostis mažyliui yra vienas daiktų, kurį tėveliai paprastai įsigyja dar prieš kūdikio gimimą, kadangi pirmosios maudynės dažniausiai vyksta vos grįžus iš ligoninės. Rankšluostis yra svarbus baigiamasis sėkmingų maudynių atributas, todėl jį pirkti reikėtų atsakingai. Ką būtina žinoti renkantis rankšluotį, skirtą kūdikiui?

Rankšluosčiai, skirti kūdikiams, gali būti su gobtuvu arba be jo. Ketindami įsigyti šį pirkinį, nuspręskite, kokio tipo rankšluostis Jus domina, taip bus paprasčiau išssirinkti. Kūdikiai šilumą praranda itin greitai, didžioji kūno šilumos dalis dingsta per galvos odelę. Todėl rankšluostis su gobtuvu mažyliui yra itin tinkamas, leidžiantis patogiai ir greitai pasirūpinti drėgnos galvelės priežiūra.

Rinkdamiesi rankšluostį, atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį bei savybes. Geriausia rinktis natūralaus pluošto audinį arba savo sudėtyje turintį šiek tiek sintetikos. Jis turi būti pralaidus orui, puikiai sugerti drėgmę, nedirginti, neerzinti odos, nesukelti alergijų. Be to, kūdikiui skirtas rankšluostis turi pasižymėti tokiomis savybėmis kaip minkštumas, švelnumas, jį liesti turi būti malonu. Kietas, šiurkštus audinys gali sudirginti jautrią kūdikio odelę. Svarbu, kad audinys būtų kokybiškas, neprarastų savo savybių po dažno skalbimo.

Rankšluosčiai būna įvairių spalvų, puošti įvairiomis dekoracijomis. Tai yra itin svarbu tiek mažyliams, tiek tėveliams, nes įdomesnė detalė gali padėti juos sudominti, nukreipti dėmesį, jei šluostymosi procesas nesukelia ypatingai gerų emocijų. Todėl rinkdamiesi rankšluostį, atkreipkite dėmesį ir į jo išvaizdą.

Kodėl verta rinktis BabyOno?

BabyOno savo veiklą pradėjo 1990 m. Nuo tada ši įmonė padeda tėvams vaikų auginimą  padaryti įdomesniu bei lengvesniu procesu – suteikia tinkamų priemonių, būtinų mažųjų augimui ir vystymuisi.

BabyOno gamintojai savo produkciją kuria atsižvelgami į šiuolaikinių aktyvių tėvų, vertinančių patogumą ir tikslingą laiko leidimą, poreikius. Todėl jų kuriami daiktai pasižymi patogumu, lengvu naudojimu, ergonomiškumu. Nuolatinis tėvų įtraukimas į produkcijos tobulinimą padeda sukurti jų lūkesčius atitinkantį produktą.

BabyOno prioritetas – kurti saugius daiktus, gaminamus laikantis Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų. Žaislai, prieš patekdami į vaikų rankas, yra itin atidžiai tikrinami, bandomi.

Griežta kontrolė kiekviename gamybos proceso etape užtikrina itin aukštą produkcijos kokybę. Būtent dėl to BabyOno pasitiki milijonai tėvų visame pasaulyje.

BabyOno siekia padėti tėvams vaikų auginimą paversti maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą ir laimę.

IK2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)