Filtruoti
Kategorijos
BabyOno natūralių šerių ypatingai minkštas plaukų šepetys + šukutės nuo 0+ mėn.,rožinis 568
4,19 €
BabyOno natūralių šerių ypatingai minkštas plaukų šepetys + šukutės nuo 0+ mėn.,rožinis  568
  • BabyOno natūralių šerių ypatingai minkštas plaukų šepetys + šukutės nuo 0+ mėn.,rožinis  568

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

BabyOno natūralių šerių ypatingai minkštas plaukų šepetys + šukutės nuo 0+ mėn.,rožinis 568

4,19 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
BO568
Šepetys pagamintas iš natūralių kiaulės ir ožkos šerių, kurie nedirgina odos ir neįelektrina plaukučių Šepečio šeriai – itin minkšti, todėl nepažeis jautrios kūdikio odelės Šukų dantukai yra užapvalintais galiukais, todėl nesubraižys mažylio odos Šukos ir šepetys yra apvalių formų, todėl šis rinkinys yra itin saugus

Kūdikio plaukučių priežiūros rinkinys, kurį sudaro šukos ir šepetys. Šepetys pagamintas iš natūralių kiaulės ir ožkos šerių, kurie nedirgina odos ir neįelektrina plaukučių. Be to, šeriai – itin minkšti, todėl nepažeis jautrios kūdikio odelės. Puoštas spalvingu paveikslėliu, patraukiančiu kūdikio dėmesį ir šukavimąsi paverčiančiu linksmu užsiėmimu. Šukų dantukai yra užapvalintais galiukais, todėl jos nesubraižys mažylio odos. Abi šukavimo priemonės yra apvalių formų, todėl jų naudojimas yra visiškai saugus. Reguliarus galvos masažavimas stiprina plaukus ir spartina jų augimą.

Šalis: Lenkija

Kaip prižiūrėti kūdikio plaukus ir galvos odą?

Kūdikio plaukučiai yra kur kas plonesni, trapesni, gležnesni nei suaugusiųjų, labiau reaguoja į išorinius dirgiklius, o galvos odelė yra itin jautri, linkusi sausėti, pleiskanoti. Todėl svarbu skirti ypatingą dėmesį mažylio plaukų ir galvos odos priežiūrai.

Kaip plauti kūdikio galvelę?

Norint tinkamai pasirūpinti plaukučiais ir galvos oda reikėtų itin atsakingai rinktis šampūną. Geriausiai naudoti specialiai kūdikiams skirtas plaukų plovimo priemones, kurios yra švelnios, pritaikytos jautriai odai, nedirgina akių, nealergizuoja. Galvą plauti rekomenduojama maždaug tris kartus per savaitę. Šlapius plaukučius reikėtų švelniai nusausinti rankšluosčiu. Džiovintuvo naudojimas gali pažeisti plaukų šaknis, išsausinti odą. Todėl jo geriausiai vengti.

Kaip šukuoti mažylio plaukučius?

Labai svarbu pasirinkti tinkamas šukas. Jų dantukai turėtų būti užapvalintais galiukais arba turėti rutuliukus galuose. Šukavimas aštriomis, smailiomis šukomis gali pažeisti, sužaloti galvos odą. Be to, pravartu turėti šepetį su minkštais, natūralios sudėties šereliais. Juo itin patogu šukuoti trumpus plaukučius, nėra rizikos pažeisti galvos odelę. Šukuoti reikėtų 2-3 kartus per dieną. To visiškai užtenka, kad būtų suaktyvinama kraujo apytaka, plaukas būtų geriau maitinamas, sveikiau augtų.

Ką daryti, jei susidarė pleiskanų luobelė?

Nepaisant rūpestingos priežiūros, dažnai tėvai susiduria su tokiomis problemomis kaip mažylio galvos odos pleiskanojimas ar susidariusi pleiskanų luobelė. Į tai nereikia numoti ranka, tačiau neverta ir išsigąsti – tai dažniausiai gana lengvai išsprendžiama problema. Prieš maudynes mažylio galvos odelę patepkite specialiai kūdikiams skirtu aliejumu ir palikite kelioms minutėms, kad geriau susidrėkintų. Maudynių metu sušlapinkite plaukučius ir atsargiai šukuokite šukomis su apvalintais dantukais. Procedūrą gali tekti pakartoti keletą kartų. Svarbu nešukuoti sausos, nesudrėkintos galvelės – taip galite pažeisti mažylio odą. Kilus neaiškumų, visuomet pasikonsultuokite su gydytoju.

Kodėl verta rinktis BabyOno?

BabyOno savo veiklą pradėjo 1990 m. Nuo tada ši įmonė padeda tėvams vaikų auginimą  padaryti įdomesniu bei lengvesniu procesu – suteikia tinkamų priemonių, būtinų mažųjų augimui ir vystymuisi.

BabyOno gamintojai savo produkciją kuria atsižvelgami į šiuolaikinių aktyvių tėvų, vertinančių patogumą ir tikslingą laiko leidimą, poreikius. Todėl jų kuriami daiktai pasižymi patogumu, lengvu naudojimu, ergonomiškumu. Nuolatinis tėvų įtraukimas į produkcijos tobulinimą padeda sukurti jų lūkesčius atitinkantį produktą.

BabyOno prioritetas – kurti saugius daiktus, gaminamus laikantis Europos Sąjungos reikalavimų ir standartų. Žaislai, prieš patekdami į vaikų rankas, yra itin atidžiai tikrinami, bandomi.

Griežta kontrolė kiekviename gamybos proceso etape užtikrina itin aukštą produkcijos kokybę. Būtent dėl to BabyOno pasitiki milijonai tėvų visame pasaulyje.

BabyOno siekia padėti tėvams vaikų auginimą paversti maloniu procesu, teikiančiu džiaugsmą ir laimę.


BO568
78 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)