Filtruoti
Kategorijos
Kremas speneliams su lanolinu Lansinoh HPA 10ml
10,19 €
Kremas speneliams su lanolinu Lansinoh HPA 10ml
  • Kremas speneliams su lanolinu Lansinoh HPA 10ml

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Kremas speneliams su lanolinu Lansinoh HPA 10ml

10,19 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

Drėkins ir saugos jautrią odą, leisdamas jai kvėpuoti bei užtikrindamas drėgmės garavimą.

]Pagamintas iš lanolino - išgrynintų avies vilnos riebalų, kurie yra visiškai nekensmingi Jūsų vaikelio ar Jūsų organizmui.

Neturi parabenų, konservantų ar kitų pakenkti galinčių priedų, todėl prieš žindymą nereikia nuplauti.

Dėl ypatingo valymo proceso ir griežčiausios pasaulyje lanolino kontrolės, tepalas yra itin saugus ir švarus, nesukelia alergijų.

Tinka ne tik speneliams, bet ir kitoms kūno vietoms

Prekės laikinai neturime

Jūsų speneliai sutrūkinėję? Žindymo metu jaučiate skausmą? Siūlome sprendimą! LANSINOH kremas speneliams padės išgydyti pažeistą odą. Tai aukščiausios kokybės produktas, specialiai sukurtas krūtimi maitinančioms mamoms.

Šis spenelių kremas dėl savo sudėties yra itin veiksmingas. Jis drėkins ir saugos jautrią odą, leisdamas jai  kvėpuoti bei užtikrindamas drėgmės garavimą. Užtepus kremą odai bus suteikiama jai įprastesnė aplinka. Todėl dauguma maitinančių mamyčių padengusios pažeistus spenelius šiuo kremu patvirtina, kad skausmas sumažėja iš karto.

Šis tepalas speneliams pagamintas iš lanolino - išgrynintų avies vilnos riebalų, kurie yra visiškai nekensmingi Jūsų vaikelio ar Jūsų organizmui. Kremas yra bekvapis, beskonis ir bespalvis. Jame nėra parabenų, konservantų ar kitų pakenkti galinčių priedų. Todėl prieš žindymą jo nereikia nuplauti.

LANSINOH HPA lanolino valymui pasitelkiama griežtai kontroliuojama speciali patentuota technologija. Dėl šio ypatingo valymo proceso ir griežčiausios pasaulyje lanolino kontrolės, tepalas speneliams yra itin saugus ir švarus, nesukelia alergijų. Todėl jis puikiai tinka net jautriai, alergizuoti linkusiai odai.

Be to, šis tepalas tinka ne tik speneliams, bet ir kitoms kūno vietoms – sausoms lūpoms, sauskelnių sudirgintai odai, nutrynimams ir kt.

Įsigykite LANSINOH HPA tepalą speneliams ir pasirūpinkite jautrios odos priežiūra bei mažylio saugumu!

Sudėtis: 100 % Lansinoh HPA® Lanolin – pasaulyje švariausias lanolino kremas.

Pakuotė: 10ml

Šalis: Didžioji Britanija

Kaip prižiūrėti spenelius kūdikio maitinimo laikotarpiu?

Žindymas yra ypatingas etapas tiek mamytės, tiek vaiko gyvenime. Jis užtikrina visus mitybinius mažylio poreikius pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Be to, maitinimas krūtimi stiprina mamos ir kūdikio ryšį, padeda geriau pažinti vienas kitą. Tačiau šis etapas ne visada būna malonus. Žindymo pradžioje nemažai mamyčių susiduria su skaudančių, suskirdusių spenelių problema. Kaip užkirsti jai kelią? Ką daryti, kad spenelių skausmas išnyktų ir netrukdytų mėgautis kūdikio maitinimo procesu?

Dažniausiai speneliai pažeidžiami dėl netaisyklingo krūties apžiojimo. Todėl itin svarbu tinkamai priglausti kūdikį prie krūties. Atkreipkite dėmesį, kad jo burnoje būtų kuo daugiau krūties – pigmentinis laukelis aplink spenelį turi beveik nesimatyti. Norėdama nutraukti žindymą, mažyliui prasižiojus įkiškite mažąjį pirštą į jo burnytę lūpų kampe ir atsargiai ištraukite spenelį. Taip išvengsite sužalojimų.

Jei speneliai jau yra pažeisti, juos skauda, kuo dažniau palikite nepridengtus, atvirame ore. Tokios „oro vonios“ itin padeda jiems gyti. Be to, rinkitės patogią, maloniai prie kūno priglundančią maitinimo liemenėlę. Galite naudoti švelnius, nedirginančius odos liemenėlės įklotus arba surinkiklius mamos pienui, kurie neleidžia liestis speneliams prie drabužių ir surenka pieno perteklių.

Pažeistus, įtrūkusius spenelius galite patepti drėkinančiu tepalu arba uždėti specialiai tam skirtą kompresą. Šios priemonės ne tik padeda greičiau sugyti speneliui, bet ir užkerta kelią šašelių atsiradimui. Krūtis tepkite tik specialiais, nedirginančiais odos, nealergizuojančiais kremais. Idealiai tinka tie tepalai speneliams, kurių nereikia nuplauti prieš žindymą, nes dažnas krūtų plovimas sausina odą, ją dirgina ir neleidžia gyti. Krūtis kūdikio maitinimo laikotarpiu rekomenduojama plauti kartą per dieną.

Jei spenelių skausmas yra itin stiprus ir apsunkina žindymo procesą, išbandykite antspenius. Specialistai pritaria nuomonei, kad žindymas su antspeniais yra kur geresnis pasirinkimas už žindymo nutraukimą. Svarbu juo nepiktnaudžiauti ir anstpenius naudoti tol, kol speneliai yra skausmingi. Ši pagalbinė žindymo priemonė gali padėti išgyventi sunkiausius maitinimo periodus, todėl nebijokite jos išbandyti. Rinkitės kokybiškus, švelniai prie krūties priglundančius, tinkamo dydžio antspenius.

Jei žindymą apsunkina plokšti ar įdubę speneliai, bandykite keisti žindymo padėtis, teisingai priglausti kūdikį prie krūties, stebėkite, kad jis taisyklingai apžiotų krūtį. Pirmaisiais nėštumo mėnesiais arba pirmosiomis žindymo dienomis verta išbandyti spenelių koreguoklį, kurį panaudojus speneliai liks iškilę ilgesnį laiką. Taip pat galite išbandyti spenelio korekcines taureles, kurios laikinai pakoreguoja plokščius ar įdubusius spenelius.

Jei spenelių skausmas nepranyksta ar susiduriate su kitomis žindymo problemomis,  pasikonsultuokite su gydytoju.

Kodėl verta rinktis LANSINOH?

LANSINOH – 1984 m. Rashed‘os Hagen įkurta įmonė, gaminanti produkciją, skirtą maitinančioms mamytėms. Užsiimti šia veikla R. Hagen paskatino jos pačios patirtis - susilaukusi vaikelio moteris susidūrė su žindymo sunkumais ir nerado veiksmingų pagalbos priemonių. Norėdama padėti kitoms panašioje situacijoje atsidūrusioms mamoms, ji nusprendė gaminti žindymui skirtas priemones ir įkūrė šią įmonę.

Šiandien LANSINOH yra sukaupusi nemažą patirtį žindymui skirtos produkcijos srityje. Ji siūlo aukščiausios kokybės spenelių priežiūros tepalus, praturtintus lanolinu – avies vilnos riebalais, visiškai saugiais mamai ir kūdikiui, pientraukius, pieno saugojimo indus ir kitas kūdikio maitinimą krūtimi palengvinančias priemones.

EM2228

Specifinė nuoroda

Šiomis dienomis pasiūla yra tokia didelė,jog sunku išsirinkti tinkama prekę. Vis dažniau pasiklaujame rekomendacijomis,nes tai sutaupo laiko, o rezultato norisi greito. Rekomenduoju šia priemonę! Tikiuosi kažkam tai sutaupys laiko ir pinigu! Aciu emama.lt.Jūs dėl klientu darote neįmanomus dalykus! Džiaugiuosi Jus suradusi!Didelės sėkmės!!!

Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)