Filtruoti
Kategorijos
Miegojimo ir maitinimo pagalvė "GREY STARS" nėščiosioms Sensillo
30,99 €
Miegojimo ir maitinimo pagalvė "GREY STARS"  nėščiosioms Sensillo
  • Miegojimo ir maitinimo pagalvė "GREY STARS"  nėščiosioms Sensillo

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Miegojimo ir maitinimo pagalvė "GREY STARS" nėščiosioms Sensillo

30,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
IK2228

Patikimai stabilizuos kūno padėtį, todėl miego metu jausitės itin komfortiškai Užtikrins gerenį poilsį sėdint – į ją atsirėmus, atsipalaiduos raumenys, sumažės įtampa, nugaros, kaklo, pečių skausmai Padės maitinti kūdikį tinkamoje padėtyje, dėl to žindymo/maitinimo procesas bus sklandesnis ir malonesnis Padės kūdikiui saugiai mokytis sėdėti Užvalkas yra nuimamas, todėl jį galėsite lengvai išskalbti

Prekės laikinai neturime

Miegas naktį tampa vis nepatogesnis? Sunku rasti tinkamą padėtį? Maudžia nugarą? Tuomet Jums itin pravers patrauklaus dizaino, komfortiška Sensillo miegojimo ir maitinimo pagalvė. Ji ne tik padės kokybiškai pailsėti nėštumo metu, bet ir leis patogiai žindyti arba maitinti iš buteliuko jau gimusį kūdikį, o po to taps puikia pagalbine priemone sėdėti besimokinančiam mažyliui. Tad ši pagalvė Jums tarnaus tikrai ne vieną mėnesį.

Sensillo pagalvė nėščiosioms ypatingai pravers trečiąjį trimestrą, kai pilvukas sparčiai auga, o rasti tinkamą miego pozą darosi vis sudėtingiau – ant pilvelio miegoti jau nepatogu, o gulint ant nugaros dėl padidėjusio gimdos spaudimo į tuščiąją veną gali pasunkėti kvėpavimas, sutrikti kraujo apytaka. Ji patikimai stabilizuos kūno padėtį, todėl miego metu pagaliau jausitės komfortiškai ir išvengsite galimų negalavimų.

Ši pagalvė nėščiosioms miego metu tinkama naudoti dviem būdais: iš priekio ir nugaros. Į ją remiantis iš priekio atsipalaiduos klubai, sumažės stuburo apkrova. Todėl miegodama jausitės itin patogiai. Remdamasi į pagalvę iš nugaros, išvengsite apsivertimo ant nugaros, kuris trečiajame nėštumo semestre yra nerekomenduojamas.

Be to, šis gaminys Jums pasitarnaus kaip maitinimo pagalvė mažyliui. Ji Jums pravers nuo pat pirmųjų kūdikio gyvenimo akimirkų. Žindymo pradžioje nemažai mamyčių susiduria su tokiomis problemomis kaip nugaros, kaklo skausmai, raumenų įtampa, pažeisti speneliai, varginantis krūtų skausmas, atsirandantis dėl netaisyklingos žindymo padėties. Sensillo maitinimo pagalvė padės sumažinti arba visai išvengti šių negalavimų. Žindymo metu nereikės mažylio laikyti ant rankų, atsipalaiduos raumenys, todėl nebejausite jų maudimo. Ši žindymo pagalvė padės maitinti kūdikį tinkamoje padėtyje, dėl to maitinimo procesas bus sklandesnis ir malonesnis.

Šis Sensillo produktas patogus ne tik mamai, bet ir mažyliui. Pagalvė kūdikiui žindymo/maitinimo metu suteiks maksimalų komfortą. Mažylio padėtis išliks stabili ir patogi, nepriklausomai nuo to, ar mama jį maitina sėdimoje, ar gulimoje pozicijoje.

Taip pat pagalvė kūdikiui pravers mokymosi sėdėti metu. Į ją besiramstydamas mažylis mokytis sėdėti galės itin saugiai, todėl bus išvengta galimų sužalojimų. Be to, pagalvė sudomins kūdikį dėl savo dailios išvaizdos, spalvotų dekoracijų. Todėl su ja mažyliui mokytis sėdėti bus kur kas įdomiau.

Ši Sensillo miegojimo-maitinimo pagalvė pasitarnaus ir kaip puiki geresnio poilsio priemonė, tinkanti tiek nėštumo metu, tiek po gimdymo. Į ją atsirėmusi itin patogiai jausitės žiūrėdama televizorių ar skaitydama knygą. Be to, gulėdama galėsite ant jos užkelti kojas. Tokioje padėtyje itin gerai atsipalaiduosite, suaktyvės kraujotaka, sumažės kojų tinimas.

Be to, šios maitinimo-miegojimo pagalvės užvalkas yra nuimamas (su užtrauktuku), todėl jį galėsite lengvai išskalbti.

Pagalvės ilgis: 170 cm

Užpildasužpildas pagamintas iš 100% elastingų silikonio granulių.

Užvalkalas: 100% medvilnė

Šalis: Lenkija

Kam reikalinga miegojimo-maitinimo pagalvė?

Nėštumas yra vienas nuostabiausių laikotarpių moters gyvenime. Jausmas, patiriamas nešiojant gyvybę po širdimi, yra neapsakomas ir nepakartojamas. Tačiau šiuo metu, ypatingai antrojoje jo pusėje, dažna moteris jaučiasi pavargusi, sudirgusi, vien todėl kad trūksta kokybiško miego. Be to, ne viena nėštukė skundžiasi nugaros, kaklo ar pečių skausmais, ypatingai patiriamais nakties metu. Šiuolaikiniai gamintojai pagalvojo apie nėščiosios  miego sunkumus ir sukūrė miegojimo pagalvę, pritaikytą specialiai būsimoms mamoms. Kuo ji pranašesnė už įprastas pagalves? Ar verta ją įsigyti?

Miegojimo pagalvė yra puiki pagalbinė priemonė nėštukei, kuri negali lovoje rasti sau vietos, dažnai vartosi nuo vieno šono ant kito, tačiau visaip jaučia diskomfortą. Ieškodama patogumo, ramstote pilvelį, kaklą pagalvėmis, tačiau vis tiek nesijaučiate komfortiškai? Viena pagalvė per kieta, kita – per minkšta? Viena per maža, kita – per didelė? Tuomet miegojimo pagalvė nėščiosioms išspręs šias bėdas – Jums nebereikės ieškoti daugybės pagalvių, užteks turėti vieną.

Be to, naudodama šią priemonę Jūs leisite ramiai išsimiegoti savo vyrui. Blaškymasis lovoje, nuolatinis vartymasis sukelia nepatogumų ne tik Jums, bet ir tam, kas su Jumis miega – lova juda, girdisi nuolatinis šnarėjimas. To rezultatas – rytą pasitinkate abu nepailsėję ir pavargę. Todėl ramesnis Jūsų miegas atneš gerų permainų visai šeimai – būsite gerai išsimiegoję, energingi, pozityviai nusiteikę.

Dar viena priežastis, dėl kurios verta įsigyti šią pagalvę – jos daugiafunkciškumas. Miegojimo pagalvė ne tik užtikrins kokybiškesnį miegą, bet ir leis Jums patogiai įsitaisyti žiūrint televizorių ar skaitant knygą – ja kuo puikiausiai galėsite pasiremti nugarą ar kaklą. Todėl sėdint taip pat nereikės kentėti varginančio skausmo. Be to, paprastai miegojimo pagalvė yra pritaikyta mažylio žindymui bei maitinimui iš butelio. Todėl ja galėsite naudotis ir gimus kūdikiui.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis miegojimo-maitinimo pagalvę?

Būsimos mamytės susiduria su įvairiais sunkumais, tarp kurių – miego problemos. Jei Jums sunku užmigti, vis nerandate tinkamos pozos, kamuoja nugaros, kaklo, pečių skausmai, nedelskite ir neleiskite šioms problemoms užgošti nėštumo džiaugsmo, ieškokite sprendimų. Vienas jų - miegojimo pagalvė, sukurta specialiai nėštukėms. Ji paprastai yra pritaikyta ir kūdikio žindymui, todėl pravers ir po gimdymo. Ką svarbu žinoti perkant tokią miegojimo-maitinimo pagalvę?

Maitinimo-miegojimo pagalvės yra skirtingų tipų, dydžių. Vienos jų pritaikytos konkretiems negalavimams malšinti, tokiems kaip nugaros ar kaklo skausmas, kitos yra skirtos bendram kūno patogumui. Tad prieš įsigydama pagalvę, apsvarstykite, kokia Jums praverstų labiausiai ir su kuria jaustumėtės patogiausiai.

Taip pat atkreipkite dėmesį, iš kokios medžiagos ji pasiūta. Rinkitės miegojimo-maitinimo pagalvę pagamintą iš kokybiško audinio. Kadangi šiuo gaminiu naudositės tiek Jūs, tiek vėliau Jūsų mažylis,  jis turi būti ypatingai švelnus, malonus liesti ir saugus. Nėščiosios ir kūdikio oda yra itin jautri. Todėl audinys negali jos dirginti, būti šiurkštus, nemalonus. Jis turi būti be alergenų, kad nesukeltų alergijos tiek Jums, tiek mažyliui.

Be to, rinkitės tokią maitinimo-miegojimo pagalvę, kurią galėtumėte skalbti. Itin patogu, kai ji yra su nuimamu užvalkalu. Juk tikai nenorėsite miegoti ar maitinti mažylio ant nešvarios pagalvės.

IK2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)