Filtruoti
Kategorijos
Knyga "Mažylio receptai"
18,99 €

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Knyga "Mažylio receptai"

18,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

„Mažylio receptai“ – nauja lietuviška autorinė knyga, kurioje ne tik daugiau nei 200 sveikų ir greitai paruošiamų patiekalų receptų vaikams nuo pirmųjų tyrelių iki šeimos stalo, bet ir pripažintų specialistų patarimai bei daug naudingos informacijos apie maisto produktus, jų parinkimą, paruošimą, vaikų maitinimo subtilybes.

Prekės laikinai neturime

„Mažylio receptai“ – nauja lietuviška autorinė knyga, kurioje ne tik daugiau nei 200 sveikų ir greitai paruošiamų patiekalų receptų vaikams nuo pirmųjų tyrelių iki šeimos stalo, bet ir pripažintų specialistų patarimai bei daug naudingos informacijos apie maisto produktus, jų parinkimą, paruošimą, vaikų maitinimo subtilybes.

Knygos receptai originalūs, pritaikyti Lietuvoje įprastų produktų asortimentui ir lietuviškam mažylių skoniui.

Pateikiama daug naudingos informacijos apie įvairių produktų maistingumą, pasirinkimą, paruošimo būdus, sezoniškumą, alergijų pavojus, taip pat patarimų bei gudrybių, padėsiančių maistu sudominti nevalgius vaikučius.

„Mažylio receptai“ yra praktiškai vienintelė rinkoje originali, moderni, lietuviška knyga apie maistą vaikams.

Vaikų mitybos klausimais rengiant knygą konsultavo pripažinti Lietuvoje medikai – biomedicinos mokslų daktaras, docentas, vaikų gastroenterologas Vaidotas Urbonas, medicinos mokslų daktarė, docentė, vaikų alergologė Odilija Rudzevičienė, gydytoja dietologė Lina Viniarskaitė.

AUTORĖS ŽODIS

Pirmojo maisto pradėjęs ragauti mažylis įžengia į naują raidos etapą. Naują visiems - ir įvairų skonį atrandančiam kūdikiui, ir juo besirūpinantiems artimiesiems. Atsakymų į tūkstančius klausimų paprastai teiraujamasi mamų, tetų, vaikučius jau auginančių draugių ar ieškoma interneto platybėse, BET... Kuo daugiau skirtingų nuomonių ir patarimų, tuo sudėtingiau apsispręsti.

Taip ir gimė „Mažylio receptai" - iš kasdienės praktikos, iš kylančių klausimų ir noro sužinoti teisingus atsakymus, noro išmokti savo mažiesiems gaminti sveiką maistą ir troškimo pasidalyti su jumis sukaupta vertinga patirtimi, padrąsinti bei paskatinti jus gaminti.

„Mažylio receptuose" rasite daug naudingos informacijos apie įvairių produktų, su kuriais supažindinsite pradedančius skanauti mažuosius, maistingumą, paruošimo būdus, alergijų pavojų, Lietuvoje augančių daržovių, vaisių ir uogų sezoniškumą. Knygos pradžioje rasite lentelę, kuri primins, kokius produktus ir kada reikia įtraukti į mažylio racioną. Šią informaciją parengėme konsultuodamiesi su pripažintais Lietuvos gydytojais: biomedicinos mokslų daktaru, docentu, vaikų gastroenterologu Vaidotu Urbonu, medicinos mokslų daktare, docente, vaikų alergologe Odilija Rudzevičiene, gydytoja dietologe Lina Barauskiene.

Receptai knygoje „auga" kartu su jūsų mažyliu - nuo pirmųjų tyrelių iki skanumynų, skirtų bendram šeimos stalui. Knygą galite skaityti įvairiai: nuo pradžių iki galo arba atsižvelgdami į mažylio amžių. Du pirmieji knygos skyriai skirti pačių mažiausiųjų artimiesiems. Pirmuosius kūdikio metus suskirstėme etapais

(4-6 mėn., 6-7 mėn., 7-9 mėn. ir 10-12 mėn.) - juk šiuo vaikučio gyvenimo laikotarpiu svarbus kiekvienas mėnuo. Antrame skyriuje rasite daug informacijos apie kiekvieną kūdikystės tarpsnį ir naujus maisto produktus, taip pat pirmųjų makalainių derinius. Pradiniai knygos puslapiai bus aktualūs, netgi jei jūsų mažyliai jau ūgtelėję, nes informacija apie produktų pasirinkimą, apdorojimą naudinga ir gaminant kiek vyresniems vaikučiams, o daugelis receptų kuo puikiausiai tiks ir didesniųjų pilveliams. Trečiame skyriuje - visa, kas tinka 1 metukų sulaukusiam mažyliui, o ketvirtame - vėliausiai mažylio racione atsirandantys produktai ir patiekalų receptai, tinkantys ne tik mažyliui, bet ir visai šeimai.

Knygoje pateikiami receptai nesudėtingi, daugumai jų prireiks tik Lietuvoje auginamų bei randamų produktų. Patiekalai paprastai bei greitai paruošiami, bet sveiki ir naudingi.

Mažasis šeimos narys jūsų ruošiamus patiekalus ragaus, kartais paprašys pakartoti, o kartais tiesiog surauks nosį ir tvirtai sučiaupęs lūpas atsisakys net mažiausio kąsnelio. Tikime, kad jūsų mažylis ilgainiui tikrai išsirinks savo mėgstamiausius. Būkite kantrūs, mokykitės vieni iš kitų, būkite išradingi, kūrybingi, aukite kartu ir kaupkite po širdimi tą mielą ir abipusiškai naudingą patirtį, taip padėdami tvirtus pagrindus tolesnei sveikai mažylio mitybai ir teisingiems valgymo įpročiams. Ir, žinoma, nepamirškite ruošiamų patiekalų kaskart pagardinti visur tinkančiu prieskoniu MEILE - šios sudedamosios dalies niekada nebus per daug...

Skanaus, mažyliai!

Jotema
EM2228

Specifinė nuoroda

Atsiliepimų nėra!
Čia gali būti jūsų atsiliepimas
Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)