Filtruoti
Kategorijos
Apsauginė veido kaukė su SILVER PLIUS apdaila 1 vnt, daugkartinė
3,99 €

Greitas išsiuntimas
per 1-5 d.d.

*Benefit iki 7 d.d.

Nemokamas grąžinimas
nemokamas keitimas

Apsauginė veido kaukė su SILVER PLIUS apdaila 1 vnt, daugkartinė

3,99 €
Gamintojas:
Prekės kodas:
EM2228

VEIDO KAUKĖS - pasiųtos iš dviejų sluoksnių. Išorėjė yra medvilnė, o vidinė kaukės dalis, kuri glaudžiasi prie veido, yra pasiųta iš poliesterio, kuris gerai išgarina drėgmę, todėl veidas visada lieka sausas‼️ Galima skalbti ir vėl naudoti!

Praturtinta SILVERPLUS® sidabro jonais,  kuri saugo, stabdo bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką,dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. 

Galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje.

Kiekis pakuotėje - 1 vnt!

Pagaminta Lietuvoje!

Spalva
Prekės laikinai neturime
Šios naujosios mūsų kaukės yra dar geresnės, nes, be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi ir NOSIES SPAUSTUKĄ BEI KIŠENĖLĘ FILTRUI ĮSIDĖTI. Galimybė reguliuoti nosies linkį individualiai daro kaukę dar saugesnę, nes tiek visuomenės sveikatos specialistai, tiek gydytojai sako, kad esminė kaukės funkcija – kuo geriau apspausti veidą. Žinome, kad nosies spaustukas ypač vertingas ir žmonėms, nešiojantiems akinius, – jei nosis apspaudžiama, iškvepiami garai nekyla ir akiniai nerasoja ar bent rasoja ženkliai mažiau. Kišenėlę filtrui taip pat pridėjome atliepdami į klientų prašymus. Kišenėle vadiname ertmę, kurią palikome tarp pirmo ir antro sluoksnio. Į tą ertmę kiekvienas pagal savo individualias galimybes dar gali įsidėti papildomos filtruojančios medžiagos. Tie, kam pakanka mūsų siūlomų dviejų sluoksnių, skirtumo nešiodami naująją kaukę nepajus.

Norime pažymėti, kad medvilnės ar viskozės vidinėje gaminio pusėje nenaudojame dėl to, kad taip būtų pažeidžiamas gaminio funkcionalumas - nei medvilnė, nei viskozė neišgarina drėgmės taip kaip poliesteris, nes šios medžiagos yra drėgmę kaupiančios, o ne praleidžiančios.
Išorinis sluoksnis iš medvilnės yra, mūsų specialistų nuomone, geras sprendimas, nes jis puikiai sugeria drėgmę ir turi puikias filtravimo savybes, t.y. drėgmę, kurią išgarina pirmo sluoksnio poliesteris, sugeria viršutinis kaukės sluoksnis iš medvilnės. Tokiu būdu drėgmė prie kūno neužsilaiko.
Polipropileno savo gaminiuose apskritai nenaudojame, nes polipropilenas skirtas drėgmei nuvesti, o ne sukaupti, todėl išorėje jis visai nefunkcionalus, nes jo filtracinės savybės daug prastesnės nei medvilnės. Išorės tikrai nepagerina ir viskozė, kuri labai neatspari trinčiai (pumpuruojasi), todėl po skalbimo atrodys prastai, negalima naudoti aukštesnės temperatūros skalbiant.
Mūsų apdailoje naudojama SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. Pats bios technologies gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia 30-50 skalbimų, bet po to ne išnyksta, o tiesiog ima silpnėti.
Mūsų apsaugines kaukes galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais - kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

- Kaukių vidinėje pusėje naudojame poliesterį, kuris yra apdorotas sidabro jonų apdaila. Tokia medžiaga itin gerai praleidžia iškvepiamus garus. Dėl šios priežasties prie veido visada turėsite sausą kaukę.

- Kaukės išorinėje pusėje naudojame medvilnę. Medvilnės sluoksnis sugeria drėgmę ir turi puikias filtravimo savybes. Drėgmę, kurią išgarina pirmo sluoksnio poliesteris, sugeria viršutinis kaukės sluoksnis iš medvilnės. Tokiu būdu drėgmė prie kūno neužsilaiko.
- Medvilnės ar viskozės vidinėje gaminio pusėje nenaudojame, nes taip būtų pažeidžiamas gaminio funkcionalumas - nei medvilnė, nei viskozė neišgarina drėgmės taip kaip tai padaro poliesteris. Medvilnė ir viskozė - drėgmę kaupiančios, o ne praleidžiančios medžiagos.
- Polipropileno savo gaminiuose nenaudojame. Ši medžiaga skirta drėgmei nuvesti, o ne sukaupti. Taigi polipropileno filtravimo savybės yra daug prastesnės nei medvilnės.
- Išorinei kaukės pusei nėra tinkama ir viskozė, kuri yra labai neatspari trinčiai (pumpuruojasi). Tokios kaukės jau po pirmo plovimo atrodytų prastai.

▲ KAS YRA SILVERPLUS® TECHNOLOGIJA? ▲

- Kaukių apdailoje naudojama SilverPlus® - unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų.
- Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys.
- Bios Technologies gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia nuo 30 iki 50 skalbimų. Po tokio kiekio skalbimų veiksmingumas neišnyksta, tačiau pradeda silpnėti.

▲ KAIP PRIŽIŪRĖTI IR NAUDOTI KAUKES? ▲

- Mūsų apsaugines kaukes galite plauti: rankomis šiltame vandenyje ir skalbimo mašinoje - ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje.
- Skalbkite su panašios spalvos gaminiais. Deja, kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu kaukės gali dažyti. Taip pat nereikėtų naudoti minkštiklių.
- Mūsų apsauginės kaukės yra vieno dydžio, tačiau puikiai tinka ir mažiems veidukams. Galite reguliuoti elastinės gumos auseles užtvirtinant jų ilgį paprastu mazgeliu.
-Šias kaukes galima lyginti, geriausia garais.

❗️DĖMESIO. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.

apsaugine veido kauke

EM2228
0 Vienetas

Specifinė nuoroda

Kaukės tikrai labai gerai pasiūtos, puikiai priglunda prie veido, audiys geras, bet dideliam vyrui gali būti šiek tiek mažokos. Ačiū už kokybišką prekę.

Ačiū
Atsiliepimas sėkmingai pateiktas.
Vardas
El. paštas
Atsiliepimas
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra išsiunčiamos per 1-5 d.d. (Benefit iki 7 d.d.)