Meniu

Kokias kelnaites rinktis nėščiosioms?

Nėštumo metu moteris patiria ypatingus pokyčius. Todėl itin svarbu padėti savo kūnui prie jų prisitaikyti. Vienas pagalbos būdų – tinkamų apatinių kelnaičių pasirinkimas. Ką svarbu žinoti perkant kelnaites nėščiosioms?

Nėščia moteris rinkdamasi kelnaites turėtų atkreipti dėmesį į jų liniją – svarbu kad ji nespaustų augančio pilvuko, patogiai priglustų prie kūno. Geriausiai tinka specialios paskirties kelnaitės nėščiosioms - jų linija yra po pilvuku arba virš jo. Tokios kelnaitės puikiai prisitaiko prie besikeičiančių kūno formų, todėl jos yra patogios bet kuriuo nėštumo periodu.

neščiosios kelnaitės

Jei norite didesnio pilvelio prilaikymo, jaučiate nugaros skausmus, verta pagalvoti apie elastinių kelnaičių nėščiosioms ar kelnaičių-diržo pasirinkimą. Tokios kelnaitės tvirčiau prilaiko pilvuką, sumažina nugarai tenkantį krūvį, padeda apsaugoti raumenis nuo persitempimo.

kelnaitės-diržas nėščiajai

Renkantis bet kokio tipo kelnaites nėščiosioms labai svarbu išsirinkti tinkamą jų dydį. Jas dėvėdama turite jaustis patogiai – kelnaitės negali spausti, veržti, varžyti Jūsų judesių. Todėl prieš jas įsigydama atkreipkite dėmesį į gamintojo pateiktą dydžių lentelę arba, esant galimybei, pasimatuokite.

Taip pat atsižvelkite į kelnaičių sudėtį ir kokybę. Nėščiosios kūnas yra itin jautrus, todėl rinkitės tik kokybiško audinio gaminius, leidžiančius odai kvėpuoti, nedirginančius, nealergizuojančius, pasižyminčius švelnumu, minkštumu.

kelnaites nesciosioms